Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

43ezer az szép
Nem állítom, hogy nincs ilyen, de a használtmotor.hu meg tele van ilyen motorokkal. Az Én Thundercattom 7 éves és 43000km van benne úgy, hogy tavaly nem ment egy km-t sem.
Sztem inkább csak versenypályán ment a gép.....

Van itt Csabán egy csávó aki megvette 2 éve a GSX750F-et azóta van benne kb 3000km
Bírom ezeket a 3-4 éves mocikat amikben 8000km-er van. Én tavaly 12000 mentem és nem annyit amennyit szerettem volna.
és mit tervezel 2 év múlvára?
24 ezer km De gondolom azért nincs kihajszolva a lelke Az sem volt rossz vétel akkor..
nem tűntem én el olvasgatom a fórumot csak mostanában nem volt mihez hozzászólnom. én 1.150ér vettem a kiscicát 24e km-el, de erről másoknak csitt mert két év mulva 1.7ért akarom majd elpasszolni
Kb 5 éve nem ültem bringán de biztos felborulnék vele
Minek tekerni? Tiszta hülyeség! Motorozz amíg van benzin majd 50év múlva ráérsz bringázni
430 ml száronként az olajmennyiség
Ennyi
Várj küldök mailban párat
nyomás érv?
sziasztok!
94"es rs 125-höz keresek plexit, tankborítást, első villa szimmering pontos méretét, típusát, illetve tanácsot a villaolaj mennyiségét és minőségét illetően.
Segítsetek!
Nyomás érv ....

Bringával unalmas

ügyes vagy, menj és inkább tekerj 1et ...
akkor ugyan hozz már ide 1-2t :)
Nemszeretem alföldet, nekem nagyon unalmas, bringával elég rosz végig tekerni rajta , éljenek a hegyek
megyek és megkeresem
ez nem ott van, hanem Orosháza és Tótkomlós között!
ha figyelmesen visszaolvasol nincs egy hónapja hogy azt az utat énis felfedeztem!

(feltéve ha az algyő-tisza-molos körforgalom-szeged közötti utakra gondolsz)
ja régen sokat jártam ki simsonnal
azóta lezárták, és csak a klubtagok mehetnek.

nembaj, az éjjel betörök, és megyek a siratóra az RSel
mi találtunk most egy fasza kanyargós utat itt az Alföldön! Valami Mol telephez visz az út! Jó minőségű bár nem valami széles de a kanyarok nagyon faszák! Figyelni kell a kamionokra meg a traktorokra mert azokból van bőven!
nem tom mit panaszkodsz. pont hódmező előtt oyan crosspálya van
e.ring
tájkép mifelénk. síkság - alföld.. kanyar sehol.
CBR600F-el hogy állsz Dávid? Aztmondják nagyon megbízható. RR-t nem akarok elég drágák még