Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

400-as gép nem kell.... Fölösleges akkor inkább 600ccm. Azabaj h amiket találtam 400-as ZXR-eket azokból egyik sem tetszik meg sztem halott az összes. Szóval marad a 600
Kornél végre h előkerültél!

Te mennyiért vetted a sárkányt? Mennyi km van benne?
Ez miarákért ilyen olcsó?
Gyanús nekem. legalább 1.6nak kéne lennie... A f.szom ráadásul Pécsen van


Ja h mire kéne a motor? Közúti harcra, ritkán pálya.....

Az SV-vel a Vater járkál, marad
adatlapomon az első képen ami van az eladó, ha érdekel vegyél fel msnre ott a cím
hello srácok! valaki nem tudja hogy hol lehet küllőket csináltatni vagy szerezni? amugy egy 125-ös xt-mbe kéne!


előre is köszz
friss gép lehet:D
joe én azt a kawát ma láttam kecskeméten nagyon szép
amúgy van egy gyerek aki 400as gixxert cserélne nakedre ha kell adok címet
meg a radiális fék
meg hát hol a fordított teló?:)
az h karbis talán még a kisebbik baj, de pályára tényleg nem ez a legmegfelelőbb. Bár nekem pont jó lenne, mert ezen még érződik a túrásabb vonal (énmeg szeretek túrázgatni is)

Danimoto, nézz meg mindent amit egy másik motoron is megnéznél :)
ez még karbis... meg a futóművük sem a legjobb állítólag.
Ja és ha vki tud eladó RS 125-öst akkor az szóljon please!
Hello!

Most készülök venni egy RS 125-öst. Tudnátok segiteni abban, h mire figyeljek oda vásárláskor?
Ilyen kawát nevegyél, nemolyan jó. Vagyis attól függ mire kell...
jó ez a kawász, csak el nem tom képzelni hogy a ződeknek hogy a faszba nem sikerült akkoriban összerakni egy moccot amire nem kellett volna rárakni ezt a randa idióta fejidomtartó keretet pluszba nyűgbe picsába
amúgy jó!

egyébként meg az R6sztem faszább, csak kell rá venni kormánytelót!
R6
SV-t eladod
a tavayi 1.43-as időmmel?
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/132243/1
Megmondom őszintén igazából bármilyen Japán 600-as érdekel 1.3 milláig. Ez azt jelenti h mindenképpen 2000 utáni legyen lehetőleg max 15-16 ezer km és zsír állapotban. Kicsit félek nehogy vegyek valami hulladékot....

Most ezt a Kawát néztem legújabban: http://www.hasznaltauto.hu/ker...


Vélemény?
Megkerülsz az RS-el
Hát jah itt nem lehet már rángatni a gázkart durva következmények nélkül

Pályázás? Legkorábban nyár vége.... De sokat kell előtte gyakorolni nehogymá beégjek
persze mert még nincs meg oyan rég óta h úgy merd neki húzni mint az sp-nek... és a 600al lesz pályázás?:D
Én sem akadtam még fel semmire 125-s után De most akarok visszaugrani 600ba. Valószinűleg egy Cíber lesz a vége a dolognak
egyik hawerom is 25évesen ült rá a gixxer 400ra a simson után..rájött h nem tetszik nek ia dolog és váltott gpz500ra..