Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez készzzz
amekkora zsidók
sajnos nálam nem
én már többször rendeltem tőle és mindig korrekt volt...
Most már megtalálod az adatlapban a címem!
WeichenTechnikk amúgy téged hol lehet elérni ? (msn)
De ehhez már azért pofa kell …......
csak is személyesen lehet ilyeneket intézni sok a görény
Engem a polgárdi motor bontósok vertek át …...felhívtam őket, hogy van-e nekik ns1hez plexi ohhh igen van nagyon remek állapotban stb ….
mondtam küldjenek róla képet mailben küldtek is minden huuu de jó pöpec hát akkor küldjétek. Erre küldtek nekem honda nsr50esnek a plexiét ami tiszta karc volt és nem is a motorra való …. felhívtam őket, hogy azért ez így nem jó vissza küldöm és küldjék a másikat.... erre a telefont lecsapta, utána hívom jól van mondja akkor küldjem erre a címre stb. majd kifizeti a 8 rúgót …..
Elküldtem minden de azóta se küldték és miután rá felkereste apum őket hogy nem szándékoznák kifizetni amit ők cs*sztek el erre lerakták............. szóval ennyi a polgárdi bontóról egy nagy rakás sz*r
gumi
baZ jövőhétre havat mond? kva életbe...
pedig jövőhétre má beterveztem az ezres szervízt.. hát így nemlesz belőle semmi...
pont az a gomigyűrű
a fiatalember tudtommal nem először tette le kézjegyét ilyen dologgal.én nem mondok semmit,de neked már nem is kell:D
Nekem 1 blokkot adott el 20ropiért amiröl utólag kiderült hogy kivan törve belőle 1 darab. Nah most ha eccer blokknak mondja akko ne legyen má szétbaszva me ha ócskavasat akarok venni akko emék ócskáshoz...
Aztmondta hogy ő "alkatrésznek" adta el. Jah boccs hát fasza akko ménem vette csak ki a főtengőt meg a kuplunglamellát hogy nesze alkatrész. Nagynehezen viszaadta a pénzt....
Viszont lendkereket azt normálisat tudott szerezni igaz azt is 20rpiért mondta és a 3. telefonálásnál már 28ért hozta de az legalább fasza és télleg jo állapotu.
Hát ennyi többet énse szeretnék hozzáfűzni a dologhoz
90 az sok kicsit , 120ért már jolly moto-t kapnál rá, aroow nem szokott ilyen drága lenni , erősebb lesz, hangja az nagyon vad lesz tőle(kérdezd xlzx-et övén arrow van), de zabál is rendesen
Költsd benzinre inkább azt a pénzt! Sokkal jobban jársz!
Meglátogattam Misoc eladó motorját... Telefonon egyeztettünk, az elején kapott ütést, felni-hűtő-fejidomtartó konzol elment a levesbe, idomok sérültek... rákérdeztem egyéb bajra, telószárak-kormánykifli-motorja...semmibaj, nincs elmenve... és nincs ideje foglalkozni vele ezért annyira nem nyúlkált bele... Ennek függvényében és a képet jól megnézve elindultunk...
Hát elautókáztunk 150 km-t megérkeztünk, és fogadott egy motor amiben telószárak nem voltak benne, idomok sarokban, gyertya nincs a motorba... elsőr ránézésre ki nem szarja le...de ha nincs időm vele foglalkozni és nem sérült, akkor minek veszem ki? Na mindegy....
Elkezdtük körbenézni mi merre hogyan...és lááám lehajolunk mellé és a hátsó blokktartó csavar furata ki van SZAKADVA! Nem repedve vagy valami... kitört egy darab a picsába a komplett baloldai furatnál... benézünk alá, a VÁZMEREVÍTŐ KERESZTTARTÓ KONZOL (vagy mi a neve) ami a vázhoz van hegesztve, eltörve és a hegesztés szétrepedve... a hátsó rugóstag olyat kapott, hogy az alsó konzoljában szabályos S-alak keletkezett... MIK EZEK HA NEM EGYÉB SÉRÜLÉSEK? Ezek olyan dolgok, amit első ránézésre észrevesz az ember, főleg ha ezzel foglalkozik... Ilyen apróságokról már nem beszélve, mint a lábtartó konzol derékba törve, váltókar elhajolva, kitámasztó a hegesztésnél letörve, féktárcsa elhajolva.... Aztán belenézünk a "zsí­r" telóba és lááám ez is kapott.... Megsasolom a kormnykifli gyártási évjáratát és 93-as van beleütve a földön meg hever egy 2003-as, amit feltételezek, h a motoré volt. HA NINCS IDőM FOGLALKOZNI A MOTORRAL, MIÉRT CSERÉLEK KORMÁNYKIFLIT?
A felniből hiányzik egy 10 centis darab a pereméből, de a gumit eladták róla... VENNÉTEK OLYAN GUMIT AMIT EGY AGYONTÖRT FELNIRŐL SZEDTEK LE? (én eladni sem merném)
Úgy döntöttem, nem veszek egy olyan motort meg versenyezni, ami nem is egy nyomon halad...

A fentiekben leírt véleményem azért teszem közzé, mert én befizettem a 8000 ft tanulópénzt benzinre, h megnézzem milyen a motor, mert a telefonban és a képek alapján egész jó volt. Mást szeretnék megkímélni a tanulópénztől.
A másik pedig, h nem értem azt, h miért nem lehet normálisan elmondani, h mi a baja a motornak és miért kell hülyének nézni az embert... NEM SZERETEM AZ ILYET!

További hozzáfűzni valóm nincs a dologhoz...
Ti itt mi a pöcsről beszéltek meg mi volt szétrohadva?
A hengerfej tömítés egy gumigyűrű az hogy rohad szét?
Én is vettem kedden 3db-ot 150 súlyos forintért...
majd kérdezd meg mert én tudok neked szerválni olcsón de ezt már beszéltük anno..
Meglett a hiba
a hangerfej tömítés szét volt rohadwa, ugyhogy most wárok míg megjön az új.
Háh barátom gyorsan ráfogsz jönni mennyi szopó van egy ilyen motorral Soha többet 2T
ez jó kérdés, nem kérdeztem még meg, de elmondom én Neked a frankót:
amekkora zsidók a natixosok, tuti aztmondanák h ha én hozom az arrow kiput akkor ugrik a gari.. kinézem belőlük hogy ekkora szemét riherongyok...
hello van egy eladó rs-em ha érdekel keressetek, a képeim közt megtaláljátok.