Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mostmár nekem is kiderült miért volt az hogy 15fokban is 100fokos volt a víz
Szar volt a höfokjeladó aztan 50fokos vizet má 100nak mutatta ezzel a jeladóval már jónak tünik monyuk még nem mentem vele
nekem utcán 15-20 fokba 72 fok szokott lenni
nekem multkor felment 96fokra dugóban a vizem azt hittem agyvérzést kapok csak álltunk néha 1esben lehetett menni 3-4 métert, elférni nem lehetett sorok között. aztán félreálltam inkább.. egyébként 79-84 fok között lenni utcán... pályán alatta...
az hogy szar.
vizpumpa neforog,mert kiesett,eltört a stiftje,hengerfej meg beledolgozik a vízbe és nyomja
a vízpumpának/hengerfejnek mi baja lehet?
vay hengerfej vagy vízpumpa hiba
nincs mese
NAGYON FONTOS!

mért lehet akkora nyomása a hűtő viznek h a betöltő nyilásnál kifolyik(inkább spriccel)? a tömités jo, semmi nincs eldugulva!
az baj lehet ha a termosztát ki van véve? elvileg jónak kéne lenni nélküle is, nem? Ha beinditom a motort egyre nagyobb lex a vízszint, de ha kiengedem a légtelenítő csavart lemegy, ha visszacsavarom megint felmegy.

SEGÍTSETEK! Előre is köszi
van ott az elektronika ami húzza a bowdent, ott van egy ien spanoló azt 8mm-re kell állítani asszem (van egy papír az oldalán gyárilag egyik idomon ott azon rajta van h kell) én ennyit tok majd a többiek elmagyarázzák jobban mert lehet hülyeséget beszélek
Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem. Mikor kell a power szelepnek nyitni?
Lehet állítani, hogy hol nyisson? Válaszotok elöre is köszönöm.
msn - re dugd már fel magad
jolly az elég jó, mondjuk hamarosan nekem is arrow lesz
ha nem az arrow a legjobb, akkor melyik?
és ha te szerzed be az arrow kiput és ők rakják rá úgy is elveszti a garit?
nembaj, rám is igaz

operával nem tudom megnézni az előzményeket ezen a szarul programozott oldalon..
Sztem azt nekem írta, de no problem!

én gondolkoztam nagyon h olajcserék előtt még elmegyek de nem:(
főleg h észrevettem h amikor lerúgták az emelőről kicsit meghajlott a kormány és lötyög... ma akartam elvinni csak most lusta vagyok. majd talán 1 óra múlva. de jövő hét végére kész lesz:P az egyetlen gáz csak h 2 hét múlva lesz megint pályázós idő:(
ja igazad van, úgylesz!
Amúgy az én mocimat nézték körbe a legtöbben a mocisok közül (még ígyis hogy nem volt előre tolva :D ).. Az R1 tulaj srác 5percet keringett a motor körül, mikor megkérdezte hogy mekkora a motor. Ezt a kérdést rajta kívül más is feltette
Bár haver madmaxos ratbike gsxr1100asa is elég feltűnő, az utcán is az enyémet nézték :)
RS forever
nekem ha végre valahára összejön akkor arrow lesz a gépen. mert csak azt tudok a natixnál rárakatni, csak ezután marad meg a gari. Ja potom 90 ruppó. szar ügy, de hát ennyit megér a gari (főleg ha meglesz rá a pénz egyszer :D )
Szóval szerintem igenis sokat fog érni, főleg hogy ezzel kiiktatjuk a gyári fojtást, meg a katalizátort.
Az okosok szerint kb 4-5 lóerőt fog rádobni a gyári buta rendszer után.
Erről ki mit mond?
nekem van egy giannellim ha erdekel vegyel fel msn en
jolyit hoonan?
oké eddig rendbe h sok féle van de árakat képeket hol tok nézni vagy honnan lehet beszerezni:S
jolly, vagy csináltass.
jolly moto giannelli stb nagyon sok fele van