Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néztem az CBR F4-eseket 2001-2003 évjáratokat szted megéri venni Amerikai modellt? Mert jó áron vannak az biztos csak szar ügy ha pár alkatrész eltér az Európaitól. Azt beszerezni ha kell... halom lové
Hát ja de hát anyira nem bukhatak vele nagyot mert neincs nagyon összetörve szerintem hát lehet nem két fillér hozzá egy kerék meg teló meg stb... De hát még mindig ocsóbb int egy új! ÉS movistaros! Szerintem a legszeb cbr!
Há ebbe 3 kilót simán bele lehet feccölni. Első felni kapásból kuka
Dehogynem, segédalváz tuti gáz. Az minden RR-nél csavarodik. Alu... Műszerfal?! BEztos nemlenne rossz.
Azt egyből gondoltam h tetszik
Szted a futóműve elmehetett? Váz ilyenkor nem csavarodhat el vagy valami?
Azért nézdmeg a felnit...
villa, váz megrogyott e, megkell nézni. De a felni gázos. Egy RR felni meg nem 2fillér.
Íj geci, ez tetszik ennyiért.
Hát szerintem simán nem yolan gáz az! CSak egy kis idom ragasztás meg lehet még pár dolog eltőtőrtt aztán kéz is van egy szép motrod hát a moveistaros féstésért ká.
Dávid: Ebből szted mennyiből lehetne újra "motort" csinálni?

http://www.hasznaltauto.hu/ker...
JAMAL a számodat küld el vagy csörögj rám lécci... kössz!
ez jó ár:) azt hittem valami durvára kell számítanom:) zsír akkor ma nyugodtan alszok, remélem bontóban sem több... gondolom a 98as segédváza nem? vagy végülis mind1 mert veszek régit aztán lebaszom a végét.... jó sok idő lesz állandóan csereberélni na mind1... köszi!
azt hiszem 5e, Richtol van
és mennyi volt az uj segédváz?
Majdnem megölt na jó oda kell figyelni ennyi. Feszesebb motorozást kíván mint a sor4 viszont utcán kevesebb féket kell haszálj egyszerűen csak visza kell engedni a gázt
kellett volna sajna, de inkabb vettem egy masik segedvazat. en csak igy ranezesre de ha korbe rajzolod tuti jo lesz
látom elérte az euroringet is áremelés na mind1
és kellett a hátuljából is flexelned? mert abból én annyira nem szeretnék:)
idomot h vágtad? oyanra amiyenre a gyári?, mert én sztem szépen azt lemérem, rámérem a pályaidomra és ugyanugy körülnyisszantom.
nekem is azzal volt gubanc
pontosan... honnan tudtad?:)
en dekopir furesszel csinaltam. farok idom alja nem jo?
lánckerék nem mozog?

ti mivel állnátok neki az üvegszálas pályaidomvágáshoz? kicsit alakítanom kell rajta, h felmenjen és nem tom mivel vágjam...
Pl.:Honda Va... hogyishívják...Vadero?valami ilyesmi.Az V2es asszem
www.honda.hu
Helyedben inkább meggondolnám a rendszámos témát... Azért harapnak
Végig feszes mint állat pedig meg se lazitottam a kerékcsavart
Mi a fasztol feszült be?