Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahhoo emberek nem tudja valaki hogy honnan tudnék "olyan hűtővízvzetékcsövet" szerválni ami a a termosztát előtt van és a hengerfejre megy rá?
Italmondonak az arlistajaban nem talatam ilyet. Ezt csak bontoban lehet szerezni? mert ugye nem ugyanakkora a két oldalan a keresztmetszete ami a hengerfejre megy rá az vastagabb mint a másik oldala és még olyan hülye alakja is van
Szombathelyi apriliásnak nem volt ilyenje...
bencee pénteken Euroring ?
Vagy még valaki esetleg ?
köszönöm viszont kivánom
jah:)
nm, szép az rsed, bmentest
köszi a segitséget
430 ml száronként (motorrevübe van ez leírva)
hello meg tudná vki mondani mennyi olaj kell az elsö telokba?
ja egyébként Csombek elküldtem a cuccot remélem odaér....az enyém kéznél van már de csak három hét mulva lesz lábtartokonzolom mert ugye valaki-nem is tom ki khm,khmm- elvitte előlem :)
az is érdekes...."lyukas a hűtővíz..." :D
Valami jobb minőségű kép nincs

amúgy van valahol 1 oldal ahol le van írva angolul ....
most kerestem volna

de nem találom

rég volt már téma ...
remélem 95-ben nem bohóckodtak iyennel....
közben megtaláltam én is de a képet nem... köszi... nem tom most, majd megnézem. nem tom mikor mert a farokidomtartó csavar ugy döntött h beszakad:D
na hogy egyszerűsítsünk.

a 071000el kezdődő elektronika a FOJTOTT
a 070000el kezdődő elektronika a FOJTATLAN
így kell kiiktatni

írd be az elektronikád számát, azt megmondom h fojtott é
valaki írt h a nippondenso gyujtáselektronikát h kell darabokra tördelni.... azt be tudjátok linkelni? próbáltam fórumon megkeresni de nem találtam.... talán stoppie vagy már nem is tudom ki írt róla, lényeg h megnézném az enyémre ráillik e a sorozatszám...
király az oldal,csak gyakorlatilag minden fejlesztés alatt :)
Azért soksikert a befutáshoz, és ha netán szükségetek van egy marketingesre, szóljatok, úgyis munkát keresek
Komárom Esztergom megyeiek és mindenki figyelmébe ajánlanám, hogy Aprilia márkakereskedés és szervíz nyílt Tata Ady Endre út 31. szám alatt!
Ha bárkinek valamilyen problémája van az említett tipussal kapcsolatban forduljon hozzánk bizalommal!
www.renesis.hu
nah akkó" jó moccozást mára! Szép időd lesz!
Én szerintem csak holnapután megyek... szar nézni mindennap szegeden a csomó mocist ..
"Megérkezett ma a köcsög" Jó viszonyban vagytok
de aztan mostmá elég jol áll
Dejó neked Nekem még máma bebaszott a szar és kiderült hogy lukas a hűtővíz 1ik csőve amit az előző szerelő csak bekulimászolt aztan jóvan
Bár ez a kép láttán nem gondoltam hogy még valaha összetom rakni :
hazaérkezett ma a köcsög... höhöhö.. holnap gurulunk
És nem is mindegy a színe ha telibe kell festeni?!
új fejidom 160e csupaszon ;) :D