Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leesett megkaptam levelet, zsirbufe
De érted mondana egy árat aztán meglátod érdemes-e venni a fáradságot írni neki
jáá jáá.. én már 2hete letettem az autót:)
áh bakker, ma már ez megy.. mindenki felrak mindent eladni, perszet árat nem írnának. ha írsz hogy ugyan dobjon már egy árat, akkor szarik rád...
Egy árat azért idetolhattál volna
Biztos h lesz 300 jön a turistaszezon
ELADÓ! érdeklődni lehet nállam!msn : kawa636@msn.com
az a valaki az te vagy...azthittem leesik...
jövőhéten hétfőn v kedden feladom a pénzed:)
Ha meg 3-szor nagyobb mint Te akkor meg csak pislognál h. őőőő izzéééé bocsikaa....
hát egyszer elesett egyszer meg lerúgta az a gyökér.... többször nem dőlt. most indulok csak tankoltam... félek mire április lesz, a benzon megint 300 körül mozog majd... vagy jó nem áprilisban de nyárig. oyan jól esett meg csak 1600-ért tankolni
szegény RSed, a múltkor is feldőlt ugye? :( ma goooooo mocizni! jeeeeeeeee
én ha rajtakapom akkor azt mondom h:
-mi folyik itt? ..... emberek! ...... odafigyeljetek mán...... nincsen kereke az rs-emnek, ide szerelői papír nem kell, a tények magukért beszélnek...

na jó nem tom szerintem az első szerszámot ami ott van beleállítottam volna. vagy a flexet...
nnna. kész a gép. mindjárt megyünk is dolgozni! reggel 7kor feszítettem a láncon, mindenki örült h felébreszthettem az utcában mert ki is kellett próbálni:)
pofánverném azt a buzit.. megstukkolnám egyszerkétszer a fejit
köszi!
cső!
csak jövő héten tudok menni mert még telóolajcsere meg iyenek:S meg egy buzi felrúgta a garázsban és kicsit lötyög a kormány meg iyen apróságok...
orokhala elvitte eloled? akkor az egy fasz minden kapcsolatot szakits meg vele
Köxi szépen! nem internetről van, hanem hawer hawerjától!

még annyi h mennyire szervízigényes?
olaj csere/km, dugócsere/km? és ez mennyivel könnyíti meg a pénztárcám?
Van vmi tipusbetegség, wagy gyakori hiba?

na joéjt mindenkinek!
sorrendben: 160-170, 6-7-8mp, 28-30? nem vok benne biztos, 6-8liter, igen, kell

Sztem h megéri-e inkább linkeld be a hirdetést ha neten nézted. Én nem tudnám eldönteni ennyi adatból, de majd biztos mond rá valaki más is vmit.
Ja, és nekem azóta is működik, nem volt vele semmi bajom még
Cső Bencce! Én írtam róla, itt van ha érdekel:

Csak az ilyen sorszámúakkal műxik: 071000-XXXX-XXXXX

With a sharp knife, dig out a rectangular hole in the BACK of the CDI (where the silicone is) about 30mm by 10mm in size and about 5-10mm deep. It may take some time to dig the hole out completely because the silicone that"s used in the CDI is very strong. Once you"ve dug out the hole, you"ll notice a bit of circuit board, this is commonly known as "the bridge". Using a screwdriver or a pair of pliers, break the bridge. After you"ve done this, fill the hole you"ve dug with Silicone, make sure you do it properly so that it"s waterproof and no water gets in!. After you"ve done this, there should be no more environment dip between 5-6,000rpm!

Egy éles késsel vájj ki téglalap alakú lyukat a CDI hátulján (ahol a szilikon van) körülbelül 30mm x 10mm es mértben és kb. 5-10 mm mélyen. A lyuk teljes kivájása eltarthat egy ideig, mivel a cdi-ben használt szilikon nagyon erős. Ha kivájtad észre fogsz venni egy darabot az „áramkörös panelből”, ez általában „híd”-ként ismert. Csavarhúzó és csipesz segítségével törd el a hidat. Miután megcsináltad ezt, töltsd ki a lyukat szilikonnal, győződj meg róla, hogy megfelelően csináltad és nem juthat be víz. Miután megcsináltad , nem szabad „lyuknak” lennie 5-6000-es fordulat közt!
Xiasztok!
Kéne pár info a 95 ös, első szériás rs röl:
végsebesség, gyorsulás, LE, fogyasztás, kell indulás elött melegíteni?

ja és 250 ezerért megéri, 95ös, felujított, új festés, 1,5 év forgalmi?!

köxy! remélem még a héten apriliás lexek!
windsurfer (Rich) amint tudsz gyere fel msnre !