Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néhány kép, annak akit érdekel.
1.: tiszaparti csendélet
a többi: tegnap szeged-rakpart (motorosok gyülekezőhelye).. valamelyiken ott az én gépem is :) aki megtalálja kap egy csokis mackósajtot
köxy! Akkor nem állítunk!
nekem amikor megvettem a gépet, a "hozzáértőbb" natixos aztmondta hogy 6000körül nyit

nekem valójában pont 8000. a Futura az 7800nál nyitott
Aztmondták állítsd kisebbre? :) Kérdezd meg azt az okost, aki mondta, hogy hogyan? Mert ha nem mahináltak bele, akkor egy RS elektromos kipuffszelepvezérlésű, és ott aztán nagyon lehet állítgatni, hol nyisson!
PLexit pedig a szatunánál kapsz: www.szatuna.hu
Láttam olyat is, amire 8300 volt írva! Amúgy elvileg a 7800 az utcai motorra érvényes, a 7300 pedig az endurora!
grat hozzá
már kb. 3 órája büszke rs tulaj wok!
nekem 8000 nél nyit, de azt mondták állitsam kisebbre!

Nincs wkinek miskolc környékén 95ös évjáratú rs re plexije, fordulatszám mérőhöz fogaskerék?

És 1 kép a drágámról.
HÁTSÓ ÜLÉS KEEEEEEELL

Eladó külön?
LÉcci-Lécci....
azt a power elektronika szabályozza amiböl asszem 3 féle van de nem biztos a legmagasabb az 7800 azt tom a legalacsonyabb meg 7200nél nyit...
Egy gyári RS-nek hol kel nyilnia a powernek?6500 vagy 8000?
eladó egy GIANNELLI verseny kipufogó.=45eft
egy power kit koplet 15le-35lesz =450eft
ha egybe kell=80eft
érd:705377495
na tettem az öreges tempómban egy visegrád esztergom szerpentint... zsír volt:) de a pilot power megint csusszant egyet körforgalomban, nem tom rámentem-e valamire vagy mi történt:S
egyikkel sincs problémám csak a streetfighterkedésel van
akkor jo :) ja szereztem 2000es polirpapirt :P mijen jo ha az ember szomszédja karosszéria lakatos :D
szerpentin :) de ha ne tudsz majd dönteni akkor pálya ^o^
misoc alkatrészek eladók ?
mondjuk blokk ?
eladó egy aprilia rs 125 2004-es sérült.
ár:245eft
forgalomba helyezhetö.
érd:705377495
pályaaa
mindneki csak egyet mondjon mert úgy jobban tom összesíteni
pályásat és szerpentinest
7végén rakok fel Rs-es videot.
Milyet kértek ? pálya, szerpentin,utca ...
a legtöbb szavazatosat csinálom meg
2-3 héten belül meglesz a jogsi majd csinálok pár on board rses vidit is mostmár
Hi! Nem tud valaki felrakni egy jó RS videót? Hiányoznak az oldalról a jó 125-ös vidik!
ismerem ezt a masinát. fasza gép kevesebb mint 4000 km van benne...és nem kamu
OK!
Köszi.