Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azt hallodtam hogy elősre nagyon megtud lepni a V2esek nagy motorféke
Téged nem lepett meg egy 125ös után?
Jahh sztem 1 esés miatt eltörta a váltókar és igy sikerült visszaheggeszteniük
Ha már városban pörögsz akkor vegyél valami kisblokkos V2-t . Abban van alul nyomaték nemkell szétforgatni és nem fog annyit enni mint egy RS
Nem az első motorom lenne de idáig nem a speed motorok felé mozogtam de már nagyon tele van a hócipőm az autóval közlekedéssel a városban. Robogó kizárt valami nagyobb túragépet nem vennék mert az nem az én műfajom (próbálgattam már egy párszor a hverom Banditját nem nyert el a tetszésem) tehát marad a speed. Ha meg már nagyobbat vennék akkor semmi komromiszum de baromira tetszenek a 125-ök és a legtöbbel nem kell a rendszámokkal szórakozni és ezért ez ideális lenne.
R6
MEgkellett volna húzni a kereket :D Amúgy ha tolod előre akkor végig feszes vagy csak szakaszonként?
160-al else éred a kanyartempót néhol
Hallod osztálytársam :D
most nézem csak : neked el van görbülve a sebváltókarod ?
meg a kipuff rezót te festetted le ?
Én végre ma beindithattam és olyan jovolt hallani meg szagolgatni
Remélhetőleg 4napos hétvégére összetudom rakni teljessen
Estét!
Mingyá agyvérzést kapok Ma elmentem motorozni és mikor hazaértem teljesen feszes lett a lánc alig lehetett megmozditani.
Na ez mitöl lehet valaki segííííííjen?
huhhhhh hát nem 1 kategória a két moci az biztos
ha ez lenne az első motorod akkor én a 125öst ajánlom nagy lenne kezdésnek egy 600as sztem
De te tudod.....
Köszi a válaszokat a fórumot is a google-on találtam de nem tudtam, hogy lehet benne keresni. És azért ide írtam mert itt gondoltam objektív választ kapok. Azért kérdeztem mert szeretnék egyet venni és az alternatívákat nézegetem. Nem tudtam még eldönteni, hogy egy kompromiszumos motort vagy egy szélsőségeset vegyek az rs125 és a Yamaha R6 van palettán.
én meg annyit mondok, 160at megy azt kész. Ennél több nem is kell.. majd megy 2 kiló felett a következő gépem.. :)
Ma végre voltam mocizni (jópár hét után) az RSel, királyság :D majd tolok fel megint tisza-RS művészképet!
Ki jön április 15én (asszem :D ) az új szegedi mocisbolt megnyitóra? én ottleszek! (ez a bolt a vásárhelyi Road Rider tesója lesz )
jóóvannnaa dehát aki megkérdezi az mindig valami szép nagy számot szeretne hallani
Én ugy vok vele hogy 140ig jovan aztan ha gyorsabban akar menni ako meg vesz majd nagyobb mocit
180? háááát
Ennyi idő alatt már rég megtaláltad volna guglin a Vmaxot te nagyonokos
170max 180 talán ha jó kedve van éshát ugye azok az ideális körülmyének megvannak. nekem 94es van 140et azt simán tuggya és akkor nem is erölködik nem pörög szét...
Én ha keresek valamit akko hasznalom a google-t pölö a te esetedben nézegettem volna még a youtube-ot is aztan ha ott nem talátá választ akko a google specko keresésénél csak a sportmotor oldalnál keresel rá arra hogy rs125 végsebesség és akko kiadja az összes olyat ahol ezt beszétük és KB a 3dik találatnál már ott lett volna.....
Bocs hogy ilyn baromságot válaszoltam csak midnen héten jön valaki és megkérdezi hogy menyit megy meg hogy gyorsul plusz be is voltam baszva

peace
Köszi biztos le van írva a válasz valahol, csak pontosan 585 oldal hozzászólast nem akartam visszalapozni és azzal, hogy válaszoltál de nem mondtad meg a válasz pontosan annyit dolgoztál mindha megmondtad volna.
Na mind1!
am nem azt mondtad h 2007est veszel?
Grat

Okosan
Köszi!
Szégyenthozni? ugyan, nemhiszem... tnap szép idő volt, kellett kicsit kilométereket raknom bele, közeledjen csak az 1000.. Mais egész jó idő van..
grat a mocchoz, és üdv a klubban.
vigyázz rá, és szégyent ne hozz a fejünkre :D
Köszi Igyekszem...
SZÁNALMAS VAGY ÖCSÉM!