Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bmentest
jóvannnaaa ez igy jött ki
inkabb visszamegyek vízszintesbe mert nagyonszarul vok
nem kezdek el magyarázkodni csak anyit mondok hogy boccccccsssssssssss
azert kivancsi lennek h igy masnap hogy ertekeled a hozzaszolasaidat
15ÉBVESSEB TE SZTn udod mi a rebd
jovanna nem kel gfikauni mrt AHAVEROMNA VEN EBZ
ennel szanalmasabb dolgot mar nehezen csinalhatnal. kurva jo buli lehet a gep elott pihizzel inkabb
Neked valami baj van a billentyűzeteddel, vagy Te vagy ilyen degenerált, hogy nem tudsz írni?
Rosssiiii
rossi ká
t rhofy nem nyert!""""""
bazssmagew! nah ,ind1
DFE BAZMEG HA NEM MI FIDG KÉTRDEZNÉTEK HANEM BNÉHA visszaolvasnák 1 picit akko minen le van irva! ezt nem lebaszqásbol mndom d akor is néha laopzzá vissza én is induig megkeresem a fogokat
24151525km/h de ha behasaÉdz akkr nagyn faszan tiuvvc menni És akko mÁg 267k/h És akkr mÁr te4 vagy a faszagyxerek
Helló!

Meg tudnátok mondani hogy mi a vége egy 98-as évjáratú RS 125-nek?
Köszi!
ŐŐŐŐŐŐő izá jah vagyis buliiiiiiiiiiii mlghozzááházobuiiiii
BULIIIVANNNNNNNNNNNNN
hajrá talma !
Idén k.rva jó lesz a verseny! A két Asparos között fog eldőlni szerintem a világbajnokság! Azért az h 17 sec-et vertek a 3. helyezettre az jelent valamit... HAjrá Talma meglesz szurkolunk!
Szerintem tök jó ez a második hely! Soha rosszabbat! :) És többet olyat nem szeretnék látni, mint két éve a Donington parkban.... Inkább egy biztos 2.-3. hely, minthogy kiessen/elessen!
Hajrá Talma!
rossi is csak második sajna a ducati egyenesben jobb volt :S
visszaolvastam 1 hetet és látom volt téma a polirozás csak volt több elmélet is hogy hogyan csináljuk de nem tom most melyik a megfelelő modszer valaki leirná részletesen hogyan és mivel kellene ezt végre hajtani hogy a kivánt hatást elérjük?