Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja akkor bocs, így már megvan az árkülönbség indoka
Összefoglalva a tiéd egy szar diszkós buziműszer. A Kosot meg lehet is használni valamire.
ja sokat tud amit ez nem de ez is sik olyat tud de ez nem mérőműszer hanem egy gps ami méri a sebességet mutatja az időt zenét is halgathatsz ja és ahol vagy onnan kijelölsz egy célpontot és méterre pontosan odavisz beszél hozzád stb
Ahogy elnéztem a Csongi által felrakott cucc egy kicsit sokkal olcsóbb, és azokat ugyanúgy tudja mint amit elmondtál
de ezt nemcsak a mocira lehet kocsiba akárhova csak a mociba van most berakva.
Zenét menetközbe? te is vettél volna inkább autót.... Aztán hallgathatsz zenét!
120 e interneten meg akár nagyáruházban(mediamarkt) lehet kapni és sebességet kiszámolja műhold adatai szerint m/s ...
https://bolt.egumotors.hu/inde...

Ilyesmi cucc. Egy előnye van: könnyű
azért tettem rá mertígy tudom hogy mennyivel megyek(pontosan) ja meg akárhol vagyok és nem tommerre menjek akkor útbaigazit ja meg zenét is tudok hallgatni.
És milyen elgondolásból tetted ezt rá? Csak egyediség miatt, vagy miért?
Mennyibe került? hol lehet ilyet kapni?
Amúgy a sebességet hogy méri? ugyanazzal a spirállal mint az analóg óra?
tudom levehető a cucc csak lekapom zsbe vágom és lépek ennyi szal vigyázok mert bánná a énztárcám ha elvinnék.
Ez elég gáz! Mit keres ott a Ferrari embléma? Nem sok köze van az Apriliához
Nem rossz... Csak az utcán ne hagyd kinnt mert ezt fogják először lelopni róla
igen én raktam bele
kb...de vagány
parasztvakítás
Csak egy pár percel De amúgy szerintem elég nagy ritkaság ilyen motoron az ilyen rendszer.
megelőztél
azt te tetted bele? nincs vmi olyan képed róla amin látszik normálisan?
ezt a rendszert te raktad bele, vagy már így vetted a motort? amúgy nagyon komolynak látszik
köszi