Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondd azt h a derekad a kapaszkodó hátha átengednek
azon a tököd űl általába
elvileg az is kapaszkodó lenne mondjuk elég érdekes úgy kapaszkodni
és az mégis mi a faszomra jó? azon ül a hátsó utas, tök felesleges
tudom h nem jó semmire de műszakin lennie kell vagy szíjnak vagy kapaszkodóvasnak:S
engem átengedtek
az a szíj nem tom mire jó:) még életmben hozzá nem nyúltam
ja van, de nem igazán kapaszkodásra használjuk..
Szerintem nincs olyan ember a földön aki abba szeretne kapaszkodni...

a szíj 1 dologra jó, annál fogva manőverezem a motort amikor pl hátrafele tolom ki a garázsból...
de neked van szíj az ülésen nekem egyik sincs szal...:S
az enyémen sincs kapaszkodó

Ja a kérdésedre a válasz:
nincs péz, nincs olaj, nincs benya
jah kb így van nekem 10 kw van a forgalmiba általába nem foglalkoznak vele

nem tud vki RShez a hátsó faridomba ien kapaszkodóvast vagy mi a szöszt, nekem nincs meg rajta és aztmondják nem megy át műszakin kapaszkodó nélkül:S
áh, hiába szenvedtem az A1-gyel... a 30 lovas RS-t nemlehetne vele vezetni elvileg... de mosmá levan szarva, meglett hozva, hétfőn megy műszakira yupíííí a zsernyákok meg bevehetik ha nézik majd a kilowattot bár mki aszonta eddig h ritkán nézik azt.. csak megnézik h 125, A1 mehecc tova
hogy hogy nem motorozol?
punny.
valaki kérdezze már meg mennyit fogyaszt, mennyit megy az új RS, hogy legyen egy kis élet!
Ja muszáj készülni ha a maxot akarom hozni. Irodalomból még sehol nem tartunk, de nem itt fárasztom a társaságot. Mostanság nagyon ritkán olvasom a fórumot és rohadt ritkán vagyok msn-en. Amúgy majd dumálunk valamikor.
Számla nélkül, ÁFA nélkül félpénzért

Amúgy Rollyee, elvagy tünve!!!
Érettségi
Ez a lehető legakciósabb ár Számla nélkül persze!!
Kössz.
huh de meghatódtam
Új mocid van dadis?Gratula hozzá
ja a bikepicsen van sok kép fennt róla h szét van kapva
Jah, hát egy hulladék apriliát énis csak felbasznám a platóra, vagy be a kocsi hátuljába..
Hát ezt elkúrtad mivel a motoron csak a faridom volt rajta. A blokk ki volt kapva és ha jól tudom még a tank se volt rajta. Egyébként az én motorom az előző tulajnál egy felújítás előtt.
adj isten mkinek ,miujsag veletek?rég nem jártam erre...lassan-lassan tavasz,bár most jön még a szar idő
És akkor ez még baráti ár, nem???