Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert beépített GPS van benne
ez nagyon tetszik
most nézem, már partnerek vagyunk
ok: k.benji@citromail.hu
msn?
hát lehet ez azért kibaszás ez van kelleni biztos kell majd szósz ha meglesz a járgány ( ja és a cd)és a többit majd megdumáljuk.ok?
Üdv a családban

nemrég vitték el a 2004-es 525d-t
És mostanában kellene megjönnie az új 530xd-nek

megvan a magyar navi CD ....
majd lemásolom ha kell

amúgy elég nagy kibaszás, mert 50 ezerért megvettük az Európa térképet (gyári BMW) és nincs benne csak ausztriáig ... nekik biztos csak addig tart Európa
megkérdezhetem milyen bmw -tek van mert nekünk is van egy 2005-ös 530-as de noncs meg gps cd és kéne valakitől akiét le lehetne másolni
mind1 kinek mi így van én sokat járok szegeden és más nagy városok ab és néha tényle nem tom merre menjak kurvára elkeveredtem akkor segített meg mikor mentem a balatonra akkor elvitt a kempingig meg stb neke hasznos lehet hogy valaki nek a koso kell hogy tudja hogy hány fokos az olaj a mociba vagy stb akit ijen dogok izgatnak.
Hát az sokkal nagyobb vitát eredményezett
ja..tuning fejidoma is volt v 100ezer...
azt, hogy ferraris vok:P
Sztem nem felesleges ha túrázgatni jár az ember, és nem csak cltalanul megy a vakvilágba, hanem van valami uticél is!

Nekem is van kézi számítógépem GPS progi-val .... Derbin nemhordtam de lehet hogy a Tuonora felakasztom 1X-2X ...

Amúgy gecire nemlehet 1 lapon említeni az Autós GPS-t a Kézivel .... Az autós sztem gagyibb, butább mint a kézi! És a kézit nem csak az autóba lehet használni meg ha belegondolsz 120"000ért van egy hordozható, vagy 500-ért (nekünk BMW-be annyi volt) autós ...

Amúgy meg teljesen jó kifogás volt Benji, hogy ha felmész Pestre, és keresel valamit!
Apa is mindíg erre hivatkozik!

Amúgy meg kinek a Pap, kinek a paplan ...
sokkal értelmetlenebbül is el lehet szórni 120 ezret!
nem irányít mert rendszerint lehalkítom a dumát és zenét halgatok csak azt nézemmere van kersett hely.
Én nem bíznám az életem egy ilyen kis szutyok műszerre... Az már baj, ha ez a cucc irányít ...
akkor meg tudod hogy nem lehet egy lapon emliteni a koso val mert ké teljesen más téma a kettő
énmeg elindulok egy úton, amelyik tetszik, és legrosszabb esetben, ha semmi nem ismerős, ugyanarra visszamegyek :P
Egyébként engem halálosan idegesít a GPS csipogása/pofázása, rendszeresen morgok is, ha oylan autóba kell ülnöm, amibe működik....
Igen, volt már pár GPS-es autónk
szerintem hasznos én makó ivagyok és pl ha elindulok pestre nem tom hogy hol van az az utca amit keresek ez a gép viszont elvisz oda legrövidebb úton a ház elé a bejáróra közben halgathatok zenét a kilóméterórája pontos nem csal mert a kapott adatok alapján számolja ki megpróbálja betartatni a közlekedés szabályait szól ha valami szabálytalan dologot csinálok és beszél hozzám tehát irányit akkor mondja merre menek nem kell állandóan a műszerfalat bámulni.
Szerintem egy gps igazán nem fontos egy ilyen motoron, talán ha egy nagy világjáró motorra rakná valaki az jó, de erre, hát szerintem felesleges. A koso az már inkább rávaló.
Jókis cucc,én tzr-emről most szedtem le a km órát,ne zavarjon:D
de utcár azért kell,de ez sztem tulzás:)
Nekem van 100ft-ért zsebtérképem, meg felnézek a napra h merre van kelet/nyugat. Hoppá de jó vagyok. És mindez a másik cucc 1/1200-ad áráért...
csongi nem akarlak megbántani de tudod hogy gps mit takar ha igen akkor tudod hogya gps műszereket nem lehet egylapon említeni műszerfalakkal vagy mérőműszerekkel mert más célt szolgának.
Nem, összefoglalva amit te mutattál, az csak sebesség, és fordulatszám, meg hasonló, főleg műszaki dologra használható, az övé meg egy modern GPS.... Megjegyzem szerintem semmi keresnivalója egy sportmotoron, azt nemtudom...
Ez kb anynira fontos a motoron mint a stróboszkóp.