Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha értem..
hát ja..kicist vicces ami szokott menni..még 1esek nem nőttek ki abból a témából h mennyit megy végre és h mien a gyorsulása a motornak..részemről ami fontos:100-120 hamar megvan,130at bírja is utazóban,fölötte nem igazán gyorsul,csak kúszik..150et tudja..ennyi..a lényeg a 2T olaj illata meg az h újra itt a tavasz:)
áh sajnos ez nem így megy.. nem én fizettem a nyaralást, és ha itthon maradtam volna sem kaptam volna pénzt :(

amúgy olvasgatom a hozzászólásokat, nemsemmi ami ittment :)))

egyenlőre annyit szeretnék hozzáfűzni (nem tom ki írta), hogy eg 06os gyári rs nem fog a büdös életbe 180at menni. egyszerűen nem forog annyit...
de tudlak sajnálni Tesa"..maradtá vóna akko otthun azt elmotoroztad volna
na srácok megjöttem kanári szigetekről :)
látom az élet folytatódik..
amúgy én most tudok R2-t akciósan 9999Ft-ért :)
mocira fel! (valaki szánjon meg pénzzel :D )
Hogyaza... na jó, akkor az enyém papíron fog teljesíteni kb 5,5 LE-t... Teszek rájuk :)
amugy meg ne legyé má láma...hoyg a picsaba ne lenne jo az rs-be az r2..jááhhhjj full synth 2T olaj legyen oszt csá..de ha ieneket kérdezel én a fáradtolaj mellé 2/3 rész hidraulikaolajat is ajánlanék

amugy ez assze ma teljesítméynadó Trakee..nekem 1800 1 évre...
Beveheted
Mondjuk engem anyástól szidnak mert nincs még átíratva a nevemre!
Nemár nem mondod komolyan? Még a motorrevüben sem írtak róla semmit! Meeg különbenis, a jó ****** Hagyjanak már békén vele! Ígyis rohadt alliance már másodszor akarta 40%-al emelni a biztosításom.... B5-ös bonus ellenére....Mondjuk otthagytam őket... De hogyaza ááááááá én nem aakrok többet fizetni isszákmeg!
2007
Súlyadó? Mióta van 250 ccm alatti motorokon?
Ez azért erős beszólás volt nem gondolod!?
Okos legyél
Kúrva Jó az adatlapod....
Egyszerűen ilyen jót még nem láttam....
Miért nem Mondatod be valamelyik kereskedelmi TV-ben.
Ezt mindnekinek látnia kell...
Ultra brutál!
Hívhatjuk úgy is
Nem kw adó?
Megújult az adatlapom
Új képek
Lessétek meg ...

Meg megjött a súlyadó
Ki mennyit fizet
Nekem 3 ezer jött ... De tán 2 részletbe kell befizetni... Vagy 2be is lehet meg egybe is
Nemjó, mond vissza. És tegyél bele fáradt olajat. Az kell neked.
WT nem WW
igazából 15ezer volt csak lázadoztak a 2T tulajok (WWbiztos hallottál róla) és ezért csökkentették drasztikusan...
azért mondom nem tudtam hogy mi a f**sz van
Legyen 10!
Ha már élünk éljünk nagylábon...
akkor 6, nekem olymind1 a lényeg h kapom kétésfélér... te Joe-Z, te csak tod, h az R2 jó-e lesz a "07-es Rs-embe... igaz pénteken hozzuk, megkérdem, de jólenne most tudni mer uton van az olajam azt ha ugyvan még vissza tom mondani...