Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért az a vagány ember aki kötelező szervíz helyett vesz egy másik motort
ez alap...
Ha nem akarsz gyorsan menni akkor elég neked az 50-es is. 50ezres dugócserénél blokkot cserélsz? Gazdag gyerek vagy te, gondolom fékpofát nem is cserélsz, egyből kompletten féket. Gumi, ha elkopik, akkormeg motort :D
remélem majd az elhagyott szelepsapkádat is szakszervizben rakatod vissza...
Bocs scoe papa ... Kihagy az eszem mióta az oroszok megfenyegettek az urámium készlet átadása miatt
Amúgy Joe bácsi, engem is bevezethetnél valami bűvészi, sokat tejelő businnesba

hisz elvégre 50 egy dugó
egyértelmű hogy hülyeség a 205 160-170?nem gondolod hogy az kevés?nekem a TZR megy annyit...XD
Hát ha azt most itt felsorolom.....
Szert tettem egy új kapcsolatra nemrég. Elég ígéretes
ki ajál 49et?
Akkor azt a dugó tőlem rendeld meg 50ért!
Vagy egye fene annyiért ki is cserélem én!
csak nem gondolod,hogy ehittem ezeket?! Ennyire hülyének nézel scoefild? Majd beszartam a rögögéstől mikor odaírta hogy völgynek összekuporodik és ráhúzza a szivatót a kiscsákó; mert akkor 192 helyett elérte a 205km/h-s veszedelmes sebességet is és amikor eléfordult egy kamion akkor 2km-re mögötte meg is állt a 130kg-os motorjával nem?! Az rs 125 2006-os modell gyári adatai szerint 6l/100km 160-170 max kifeszítve padlón 180 TALÁN! Szerintem hülyeség odaírni hogy 200 felett megy mert az úgy sem igaz és sokat nem ért vele el mert senki nem hiszi el ezt a mesét! Én egyébként mindeféleképpen fogok venni egy rs-t nem érdekel mennyit megy mert úgy sem fogom nagyon hajtani és már öröm lessz megszabadulni az 50cc fogságából! Tudom hogy drága a gép de nem nagyon érdekel mert van rá elég lóvém akkor meg már olyat veszek ami nekem tetszik! Ja azt is tudom hogy 10000-ként dugócsere ami 50rúgó! Elég költséges a motor de aki ilyet vesz annak számolnia kell ezzel is!
Az biza már valami
Arra jó volt talán ez az egész hülyeség, hogy nőtt a hozzászólások száma. Másra nem nagyon
Az az ÉN biznicem hülegyerek!
Norbby: Te most frankón ennyire dankóros vagy?
Remélem inkább csak jókat röhögsz magadban és szórakoztatod magad...(megjegyzem én is ezt szoktam tenni)
De ha mégsem....pffuuuu.... na mind1,akkor mi szórakozunk rajtad...
jó..de a tiéden van direktszűrő is meg felnicsík nem? meg csak 99evot tankolsz bele..azé nem mindegyám hallode..
"tuning"-okat árul Kínai csávóknak
Mibe utazol kiscsákó?Bizniszelhetünk
csak kiváncsiságból kérdeztem
jah, eléggé unatkozom
baj?

esik az eső, No Jogsi ...

de ha baj azonnal szólok a modinak hogy törölje
Naezanemmindegy!
Ehhet grat Stoppie
Szegény srác.....
te ennyire unatkozol vagy nem tudod magad elfoglalni h ezt a sok faszságot képes voltál leírni?
Nekem 7,644561593-at evett 100-on

lehet hogy azért mert nincs oldalidom, és a bukógomba nagy ellenállása miatt

Amúgy én 3-asban gázból kerekezek

És a múltkor 100-if gogtam egy 600-as Gixxert utána otthagytam

Nagyon dúrva ez a 125-ös kategória !

Talmácsi gépe 44 lóerő ...
a kimitált modell (mint az enyém is) 42 paci ...
csak az elektronika folytja!
Én alattam ez a gép 213-at ment! visszatolt szivatóval!
egyesbe alig merem húzni a gázt!
félek hogy hanyattesek!
és a legdúrvább, valamelyik nap egy 360-as Ferrari ált meg mellettem lámpánál ...
és nemtudott otthagyni

és 1,3 milla a motor az autó meg 33 milla

Nagyon állat a gép ez 100000000%
csak akkor vegyél ha legalább 1:20 alatt tudsz menni 50-essel a Pannónia ringen!
ha még nem pályáztál akkor ne vegyél RS-t!

menj ki a Pancsi ringre 50-essel (csak 50-esek járnak ki)
és ha 1:20 alatti időt mész akkor sztem érett vagy egy RS 125-höz!
Kúrvára nem érdekel, és nem is apukádat akartam lehúzni.
Én meg munka nélküli vagyok mától és lehet sose lesz meg a diplomám. De van józan paraszti eszem, és ki tudom agyalni, hogy kihez kell fordulnom segítségért...
De tőlem aztán elviheted aprilia szalonba is, vagy akár a Mille motorhoz felküldheted, mert mocskos módon szarok rá.

De ha annyit sem tudtok autószerelős multal, hogy kihez kell fordulni főtengely felújítás ügyében, nem kellet volna mondanod, hogy az autószerelő apukád majd megmondja meg megcsinálja...

A véleményem ennyi.
és az új rs 100on 7,6445615928litert eszik
igen autó szerelő de már 15 éve nincs a szakmába mert a nagylaki határa ment dolgozni és közben letett 2 diplomát.