Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amit árulok az 96os évjárat , a trapézlámpás az nem eladó de azokat 92-94ig gyártották
az egy 94es RS 125 Extrema
rsata azt had kérdezzem meg h a képeidnél ami van lentről a másodikon az RS 46-os számmal, az milyen évjárat? mert én olyat keresek :) mettől meddig gyártottál azt a változatot? oldalról nemtudom megállapítani h amit árulsz az milyen bocsi, még annyira nemvok otthon a témában
Adatlapomon van, 04-es 900km-el még bejáratós, szinte új. 900e
csá

adatlapomon van egy, alá van írva h eladó ő lenne az
Sziasztok!
RS125-öst keresek! rendszámmal, papírokkal főként ÉNY-Mo-n, de elmegyek megnézni akárhova :) Előre is köszi mindenkinek! :)
Rs 125-höz van még 1 garnitúra pályaidomom!!!! Csak fényezés vár rá!!!!! Ára: 65000 huf
Akit érdekel írjon mailt vagy hvjon fel (06308519052)
Képek az adatlapomom vannak, ugyanolyan mint ami az én gépemen van. Fejidom, 2 oldalidom, faridom és az alsó összekötő hasidom...plexi nincs :(

Bencce, ha valahol elakadsz, szólj!!!
no comment. Amúgy megnyugodhatsz, nem teljesen hülyén állunk neki
ja az igaz:) na majd meglesem:) köszi!
de tank az nincs
szerintem jobb ha neki sem állsz kidobott anyagköltség:)
utcai idomom nekem is van, pálya kellett...
Mi inkább megpróbálunk magunk összehozni valamit... Aztán vagy sikerül, vagy nem
még fényeznem kell, meg beszerzek hozzá első sárvédőt meg tankot is... a többi megvan, de utána jönnek a képek:)
Mennyi ideig bírta neked elöl a slicked? hánykm-t tettél bele, meg ujonnan vetted?
csinalhatnal rola par kepet!
megvan a pályaidom :P ki is zúzok a motorhoz kicsit:)
Ne hozzál zavarba
azt elfelejtetted megkérdezni hogy hány ütemű
Sziasztok!
Megtudnátok nekem mondani,hogy mennyit eszik-hogyan gyorsúl és mennyit megy végre az új RS?
Továbbá érdekelne az is,hogy mennyire szervizigényes
jah, enyémet má nemtutták átírni.. régebben (2002) még a bátyám RSénél is megoldották az átírást, de mamá nincs rá mód, szigorubban odafigyelnek erre sajna.. na mind1, alényeg h kurva szép a "07-es RS fehérbe... Ottvan már a boltba, meghozták, tnap megnéztem, de szar, h az enyém, mégse hozhattam még haza na mind1 egy hetet má kivárom valahogy
97-98ba szerelték ien undorító szarral, és ezeknek az ülésén nem volt szíj nekem is csak a faridomon 2 lyuk van:S
gusztustalan... nekem sincs szerencsére
nekem majd 2008ba megy műszakira, az a lényeg h nekem hiányzik ez a szar ocsmány vasdarab a faridomról:
nahát én tényleg nem értem már miről van szó:) na mind1 megvan a múszaki az a lényeg