Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hihi én tavaly valami akciósan 17 e körül kaptam tőlük :) Aztán drága lett, mert a szaki kiejtett egy görgőt a kosárból, és az jabb tűgörgő alulra 6 e Ft+postaköltség :D
Minek neked 125?
Üdv: Csongi
hali!olyan kérdésem lenne,hogy az rs 125-öt 50-esként lehet használni? vagy nagyon nagy az eltérés az 50-es és 125-ös közt?
a választ előre is köszi
üdv: Dönci
Ja, tényleg gyorsan kijönnek a cuccok, és sokminden van nekik
Szia!

Az italmondonál 21500ft a főtengely felújító szet,én is 4 napja rendeltem.Hívd fel őket telefonon és másnapra megkapod(tel.:06309535729).
Az internetes oldaluk karbantartás alatt ,azzal ne próbálkozz!
2eft-ért teszik fel az új hajtókart és centírozzák a főtengelyt.Én meg is vártam,fél óra és kész.
www.italmondo.hu , felhívod őket mondasz egy típust meg egy évjáratot meg hogy rotax 122es blokkba kell és küldik is másnap.
Létszi tudnátok küldeni egy linket ahol a javitószettről kép és ár meg minden van ahonnan akár meg is tudom rendelni. ja és a blokkot kiszedtem apa megnézte a főtengelyés a hajtókar valami bizbasza ment szét azt mndta hogy főtengely nek nincs baja hanem ahajtókart kell kicserélni meg a csapágyat vagy mit nem emléxek szal a légyeg hogy ey szett kéne.
tuning! MSN!
Húzzátok szét azt a ki****** blokkot ha édesapád autó szerelő akkor nem lesz probléma széthúzni,addig fölösleges itt okoskodni azzal hogy levetted a hengert és látod hogy lötyög a hajtókar szinte semmit nem jutottál előre.(hogy lötyög a hajtókar és mennyit?).Jah meg abban is biztos lehetsz hogyha a főtengely ment szét az nem a polini henger és arrow kipu képezte "hatalmas" teljesítmény növekedésétől van.
a főtengelyjavítószett alatt nem perselyezést értettem mivel azzal nem jutna messzire italmondoék árlistájába is így szerepel nah mind1 az lényeg tartalmaz egy hajtókart, ami összeköti a 2 sonkát(nem jut eszembe a neve), meg egy tűgörgőt. :)
mikorúj volt nem pörgettem bele tettem 770 km a henger be és húzattam tegnap
szerintem azért mert mikor a dugó felmegy berobbanna az uzemanyag a dugó nem ugy préseli össze mivel lötyög és a kompresszió lejebb nyomja egy picit ezért nőtt meg a távolság ha nem lötyögne akkor nem .szerintem ez de mind 1 én nem veszeked ni akarok meg okoskodni hanemmegoldást találni a problémra!!!létszives segitsetek a lényeg az hogy a főtengely nem bírta és lötyög igen erősen ennyi.
Szedjétek már szét azt a kurva motort. Nevetséges ami ittmegy. Szétkell húzni főtengely ki. Főtengely felújító szett alatt mit értetek? Mármint hajtókar asócsapágy felújító nah. UGYE nem perselyezés?????? HA igen akkor azt be se rakjátok. TEmeg próbáld még beindítani 20x a motort, hátha minden kuka lesz rajt.
De azt azért magyarázd már el hogy mitől lesz nagyobb a hengerfej és a dugó közötti távolság?
Aztamindenit!!!
Mit takar a tuning gyújtás???
Mert nekem halál pontosan ugynez volt a baj a Sport Pro-n amikor kipotyogott belőle a mágnes...
Elindult a fordulatszámmérő visszafelé egy picit... Kuplung be, leállít, később nem indult melegen sem csak 2. 3.-ra És mint egy dízel traktor olyankerregés zörgés meg minden volt... De nem lehetett beazonosítani hogy honnan jön a hang...
nem - nem most nyugi van
merre mész?
na holnap lépek külföldre, 1 hét kb és jövök

tartsátok a frontot..
mire hazajövök, tuning vegyél egy cbr600at :D
Most erre mit mondjak....
Azért ha az öreged autószerelő akkor mondhatta volna,hogy nem pörgesd frissen dugózva a gépet ...
Meddő vita!Mindenki tudja mi a gond csak sajna haver TE nem akarod tudomásúl venni
Meg kicsi hőértékű gyertya, meg sokminden
vagy az olajzás is közbejátszhatott
Átég a dugattyú teteje akkor ilyen, annyit nem kotyoghat a csapágy, akkor mág nem is forogna, ha megnöveled 1mm el akkor még azért megy a motor és nincs rosz hangja
Figyu! Nekem már kétszer elkopott az alsó hajtókarcsapágy! Úgyhogy köszi, nem kell bemutatni, de kb 1 mm-t jön lejjebb, nemnagyon van különbség!
azért ment el az ereje mert lötyög és a henger fej és a dugó közötti távolságnagyobb lett (szerintem)és a hangja olyanamilyet írtál jaés ha megszorultvolnaazt felismertnémmert apaazautó szerelő és tudja hogy milyen egymegszorulthenger.
Új dugó szar beállítás, lehet átégett a dugattyú teteje, az meg gáz, ki lett dobva a dugó.