Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz egy zsír új hengert leforgattál 11e -ig, és elment az ereje? Hümm elég ragadásgyanús.... Mert a főtengely ha tönkremegy, csak zajos lesz, morog, csörög, zörög, de az ereje marad!
mikor megvettem dugót cseréltem és nem lógoot mert megnéztem aztán tegnap kivittam a akkor már be volt szerelve minden tuning (karbi elektronika kipuff stb)és megek húzatom nézem mennyi a vége aztán 10 -11 es ford nál egy hűlye han behuztam a kuplungot és leált azonnla akkor megáltam és próbáltam beindíytani harmadjára indult be de szer hangja volt nem csorgés zörgés hanem a kipuffból jött olyan volt mint mikor rosszul van beállítva a robbanástér és nincs erő!!!!!!szétszedtem a hengernek nincs baja a hajtókar és a főtengely nem állt be de lötyög ,lóg .
Azmeg, hogy behúztad a kuplungot, nem jelent semmit, mert a csapágy okozza a zörgést, és ha feldolgozta a tűgörgőket, lehet, hogy mind kuka! (mondjuk akkor nem indulna be)
Már ne is haragudj, de ha csak ennyire értesz hozzá, jobb lett volna, ha hozzá se nyúlsz! Még szép, hogy körbefordul, ha lóg a csapágy!!!!
És NINCS erősített hajtókarszett, vagy főtengely hozzá, ez nem valami játékrobogó! És igen, fel lehet újítani! De ha nem hiszed, rendelj hozzá új főtengelyt, mondom, olyan 130.000 Ft, és kész! De jólenne, ha szerelő rakná be, mert ha fel se tűnik, hogy lóg, az már régen rossz!
hát valszeg akkor még gyári benne a főtengely, 20-25ezer körül úgy is felkellett vna újítani.
egyiknek sincs semmi baja azonnal behuztam akuplongotmmikor meghallottam a gyanús hangot
16106 km van benne és én nem újjítottam fel nem tom hogy előttem fel lett -e újjítva de most élszállt és nem tom hogy egy szettel csak így meglehetne -e javítanimert körbefordul csak lötyög és mikor beindítottam a motor olyan hangja volt mint egy rosz traktornak de azzonnal le is állítottam nehogy beleérjewn de szetem azért volt szar hangja mert a robbanástér nagyobb lett mivel lötyög mint az állat.
henger, dugó megúszta sértetlenül???
nem a sonka a lényeg hanem a tűgörgők meg a hajtókar, szal elég a javítószett, de olyannal csináltasd aki kitudja normálisan centíroztatni meg igényesen megcsinálja
leszedtem a hengert és körbe fordul de lötyogmint az állat és ezt csak egy javítószettel megbiromcsinálmi úgy hogy elbirja a nagyobb teljesítményt?????????????
motorba hány km van akkor most??? mondjuk akkor tényleg ne csodálkozz ha szétesett... vegyél hozzá egy javítószettet 20körül van pinkmotorsnál vagy italmondonál
én nem ujjítottam fel akitőlvettem az meg nem tom
RS RObbynak nincs meg vkinek az MSn címe???
Ez hogy van Tyt h tudtál venni 1.3-ért motort és nincs hétvégente egy 10-esed motorozni??? Még annyi sem kell mert olajat nem veszünk minden héten!! Olaj nélkül egy hétvége 5 ezer. Az igazán nem nagy pénz
A k.benji rs-ébe 9000km-nél került bele a 160-as henger.
jaja, szerintem is elbírná ha fellenne újítva a főtengő. én is így jártam anno a kis RSel megcsináltuk dr főtengelyjavítószettel azóta semmi baja 13-14ezret tettem bele így full tunyingosan
Használt főtengelyre tettétek rá a polinit? Akkor mit csodálkozol, ha kiütötte? Az aprilianál az alsó hajtókarcsapágy amúgy sem valami túl tartós, egy sokat futott, jónak tűnő darabot a 125-ös új dugattyú is könnyen kiüt!

Amúgy én a helyedben szépen felújítatnám, pl Italmondonál lehet kapni MEC EUR hajtókarszettet kb 20 e Ft-ért!
Amúgy asszem az új főtengely olyan 130 e Ft hozzá! (www.sentromotori.de adat)

Hasznátal meg a helyedben nem foglalkoznék, mert ami jónak tűnik most, lehet, hogy pár e km, és kuka!
szerintem félreértetted a kérdést. akkor úgy kérdem hány km van a motorba, vagy volt már felújítva valaha benne a főtengő???
a főtengelyben a henger 4000-et futott.
1616km volt benne
hány km volt a főtengelybe mikor elszállt?
az kéne csak erősebb kéne mert amibenne volt az hibátlan voltdetegnapelszáltnem bírta a teljesítmény nem tom honnanszerezekolyat ami bírja???????????
huhuuuu gec:) szerintem ne ujat, inkább valami töröttből kevés km-est:)
szasztokk mennyi egy új főtengely és egy új hajtókar(erősebb a gyárinál mpolinihoz)?????zakpak
hasznaltan vettem a fektitibitol 5000km van benne kb de teljesen korrekt meg