Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tudod mindet akkor lécci írd le nekem.
Köszí!
nah megelőztél épp linkeltem én is akkor láttam h beraktad
végsebesség,gyorsulás,v. a fogyasztás érdekel?
olvass inkább vissza mert nagy veszekedés lesz
Hali!
Ha tud valaki valamit mondani az új rs-125-ről akkor azt nagyon megköszönném!
Spec nemtudok típust, de ha tudsz mutatni képpel árral. akkor beszélhetünk róla. valami középkategóriás sport kesztyű kellene protkóval.
megnézem akkor:) a héten el kéne küldened az árút, ugyh elküldöm a címem!
Ahogy gondolod. Ő is annyiért kapja valszínű mint én. Csak nekem nem éri meg olyan kis haszonnal. Kivéve persze ha 10 lityót vásárolsz...
Azt nem mondtad hogy ilyen sűrgős! Már vagy 45perce ment a mail, de semmi válasz...
zotya küldj egy mailt az msn-es címemre mert most nem tudok felmenni de ott dumálunk, meg cím meg minden... kössz
Töki ez már egy kicsit sok, vagyis nekem fel nem fogható.
Ha apukád autó szerelő akkor hova szokta vinni a hengerfejeket síkoltatni meg a szelepeket köszörültetni, valamint hengert fúratni és a többi dolgot ne is említsem.
Egyébként biztos van Makón is olyan esztergályos aki meg tudja csinálni.
De ezt szerintem ott kellene autószerelőktől megkérdezni, nem itt Szerintem.
Mert most én mondhatom neked, hogy a Vince Vili Kecskeméten. De evvel nem vagy előrébb egy paraszthajszállal sem.
beszéld meg velük h elvállalnák e az összerakást meg a centírozást és akkor elküldenéd nekik postán a 2 sonkát(főtengely)! de akkor mond meg nekik le ne küldjék magába a javítószettet
én makói vagyok kivel csináltassam?vagy mi mert kiküldik oké de nem tom kivel szetem beviszem szegedre az apriliaához vagy fölösleges?
Mondj egy típust és megkérdezem az árat. (egyelőre csak alpinestarst)
Komoly ruha, bár számomra elérhetetlen áron :( Kérdés, kesztyűt milyet, és mennyibe tudsz hozni?
remélem nem lesz ebből harag
Csongi sorry de apum felhívott egy ismit aki 1750ért adja nem 2100-ért. Szóval inkább olcsóbban megveszem ugyan azt ide 20-30kmre meg te azért jóval messzebb vagy, de ha még is van vmi szólok.
Hello!

Akit érdekelnek új alpinestars ruhák/csizmák/kesztyűk stb. írjon vagy hívjon a pontos ár miatt. Rendeléstől számított 2 héten belül, akármit hozok. Árak jóval bolti ár alatt. pl alpinestars stage ruha: 175.000, smx4 csizma:60.000.
a számom:30/525-0429

-Kristóf-
TUNING! Akkor kell a cucc? (MSN)
Bezony :)
Te Dadis, szerintem a 125 -ös nehezebb, nem? Szóval tiszta visszalépés :) Még szarabb is tuti :D
Nekem az 50es RS-t alig hitték el a Motorosrendőrök hogy nem 125ös...

amúgy sok különség van!
pl: a segédmotoroddal 40et mehetsz akkor minek van 200 (mitonál 220) ig órázva a km óra?
aztán a 125ös RS re már komolyabb fékeket raktak, sokkal komolyabb hátsó lengőkar van rajta, már nem virsligumis a gép...egyszóval ha én laikus rendőr lennék akkor is megbasznám az összes gyanús gépet!
egyrészt kibaszás a többiek felé...másrészt ha baleset van akkor a másik szopja meg és nem is kicsit!
NBézz rá a két motorra,ha semmi eltérést nem látsz akkor egy 20 évig még csak motorra se gondolj. Amugy kérdésedből itélve még egy 50-est se tudnál kimotorozni,úghogy nem az a kérdés minek neked 125-ös,hanem az hogy minek neked 50-es is akár.
Nem, semmi eltérés, nyugodtan használd.