Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gps,mp3,km/h,idő stb
szerintetek? Adja tankpadnak?
lehet h 6:)
de inkább azt a kikúrt dudát bassza meg amiért elkér 5 ropit
a 2. képeden a műszerfal az meg h van neked? mi a szar világít ott annyira, tán van kis tv-d?
Ennyiért b.ssza meg a gyár
a gyári az 8ezer
OK!
Sok sikert a Paripához!
és bokszutcában majd kicentírozzák meg stb nem küldtem fel mert szegeden apa mindenap jár és majd beviszi így gyorsabb lesz.
Holnap érkezik meg a polinitől a főtengelyjavítószett asszem annak amit én tőlük kapok az ára 24000 de ez erős és bírja plusz érkezik két főtengelycsapágy darabonként 2670ért gondoltam a csapágyakra is...
Valaki malaccal szereti
Veszel egy zsír új motort kihozod a szalonból és 5000et pörög aztán 1000km után visszaviszed és kiszedik a folytást belőle és utánna nyelezheted...

de hogy értsed kihozol az állatkereskedésből egy tengerimalacot hazaviszed megeteted és elviszed állatorvoshoz hogy átnézze (kiveszi a folytást ) aztán NYELEZHETED

Bocs de azok a malacok készenvannak az adatlapodon...
biztos csak ki akarnak b"szni a vevőkkel
egy új motorba nem csak a hengernek kell bekopni...
Hát ez a 300km szerintem baromság....
Elhozol egy 0 km-es Rs-t az gyárilag nicasilos a henger mégis 1000 km-t ír a gyár bejáratáshoz. Csak jobban tudják nem?
Hellosztok!

Kérdezek egy hülyeséget Van már ilyen,hogy aprilia rs "fan klub, vagy valami ilyen aprilias klub? Ha van akkor holvan? Ha nincs nem jövünk majd össze ilyen "eszmecserére"?
aham , köszi
De persze ha egy 1000est járatot az nem árt neki annyira
Ákos a keresztnevem a Joe-Z régről van
Ha nem folytott akkor 30, és nicasil miatt elég 300km(hozzáértő emberek mondták több helyen is)
ujonnan az Rs 30LE szal minden benne van hogy menjen csak az 1000km-et meg kell várni -az a járatás...aztán huzhatod neki...
Ferodot vettem italmondonál asszem 3500 FT körül
Boldog névnapot
Ez nem játék ember! Ez harc! Harc a lóerőkért...
srácok nem tudja vki h mennyibe kerü hátra az rs-re a fékbetét?