Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
azt szeretném kérdezni hogy ujonan az rs 15le vagy 30le? ha 15le akkor mit kell csinálni vele hogy 30 legyen és mennyibe kerülne ez a játék?
Nos,hogy kit-mennyire nézek hülének az asszem jobb ha az én titkom marad
Hogy hívnak
Bátor

Amúgy Boldog Névnapot
Aszittem Józsi vagy (Joe-ból kiindulva )
De ma is tanultunk valamit
Nah akkor vita minden nélül:
Szerintem találsz Makó-n is olyan esztergályost aki meg tudja csinálni. Mert el viszed a boxutcába benzin költséged is lesz meg még ők is akarnak fogni majd rajtad.
Esztergályoshoz be mész és mekérdezed hogy ki az aki ezt meg tudja neked csinálni....
Csak ha széthúztad akkor már cseréld ki benne feltétlen a főtengely csapágyakat és főtengelyszimeringet is. De remélem ez alapértelmezett.
Köszi szépen! Ma bekúrok
Jah, néztem is az időjárást ezerrel, életemben talán először érdekelt ugy komolyabban... Hétvégére elvileg felmelegedést mond... + 15.. na mind1 jövőhétre is csusszon át a jóidő
egyébbként pénteken viszem szegedre a boxutcába ahol ezzel foglalkoznakna mind1 szal tudtamkihez forduljak csak azt hittem itt mondanak jobbat na mind 1 vta lezárva.
úgy is szar idő lesz ezen a héten
Sajna pénteken még nem hajtom, ma hívtak, h nemtutták most hétfőn műszakira vinni, így áttolódik jövő hét hétfőre... na nembaj, jövő hét csütörtök körül má tuti... azt kivárom talán...
BÓDOG névnapot Joe!
Sziasztok! rs 125-öst keresek. 94-est és 3-400ezer között, de persze alacsonyabb ár is érdekel :)
az is furi amikor az aprilia hungaroringes nyiltnapon ugye ingyen viheted a gépeket, akkor pár 10km-es RS-eket h van képük az emberek alá tolni (0 bejáratással), akik kipóráblják, huzzák, aztán megakad, és még fizetheted is ki az árát és megkapod amit leharcoltál... jó üzlet.
Ezzel a "nem rendeltetés szerű használattal" igen sok mindent kitud adni a nyakából a garanciát biztosító cég szerintem. És sokszor rá is fogják arra.
egy cimbimnek 4e-nél megakadt az rs-e nem cserélték a dugót mert azt mondták neki nem rendeltetésszerű használat.ez a cég mentalitásától is függ..
Nem minden esetben cserélik. Például ha fasz vagy és nem tettél bele olajat beáll a motor akkor ugrott a garid kiscsávó! Nyugodt lehetszt kivizsgálják h mi okozta
Jól hajsd meg Péntekekn akkor lesz a fasza
Aha, Aha, Aha.
kutya kötelességük kicserélni garanciával ha besül a dugó... garancia... garanciát vállalok a termékre... hát beis vehetik ha nemcserélik ki a dugót... fékbetét meg gumi az külön történet... na nembaj jelenleg aza legnagyobb gondom h pénteken neessen semmi csapadék, a dugóval ráérek majd késöbb foglalkozni..
Persze, és, ha elkopik a fékbetét aztis cserélik, sőt a gumit is.
dehogynem... bátyámnak annó 2002es zsír uj RSének 7ezernél má besült a dugó garanciával szó nélkül kicserélték...
Főleg, hogy nemfogják :)
Pénteken hozzuk haza az RS-emet, "07es fehér gyönyörűűűű!
dugócsere? levan szarva.. 5 év garancia van rá, cserélhetik tőlem a dugót tizezrenként 5 évig...
39e a kovácsolt fasza.
Miért mennyi egy új dugó bele?
Én bementem a boltba és azt mondta a srác hogy 50000!
De én sokaltam is!
ÁÁÁÁ nagyon kevés barátom tudhat csak róla nem szívesen adom ki a kezemből a dolgokat.......
Főleg nem egy ilyen fiatal srácnak