Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szárazkuplungos méghozzá
De én nem a Hondádat szidtam!
Az új RSen meg csúszókuplunk is van, kérdezt Tyt-et! Nem lehetne vele fordulni ha nem lenne rajta annyira tolja a hátulját gázra!
és kis gyakorlással simán fel lehet váltani 6osig kerekezés közben, akár meg lehet keréken a 160as tempo is....
Nah itt mi folyik aztamindenit...
2esben gázra kerékre áll 70-nél!
Amit sose felejts az az ha akarsz dobni egy kicsit a végsebességen akkor told a szivatót neki! Csodákra képes hidd el!
Gondoltam hogy ezt írod!
Ezek igavonó lovak és örök életűek, az rs-ben meg versenylovak vágtáznak
de azért a 34le 34le és nem 15 ugye bár mert én minden 125-öst megnéztem beleértve a tiedét is!
Lassan már gyári rs-el belehet állni talmácsiék közé versenyezni ezzel a teljesítménnyel
Igen?! Az viszont már elég jó teljesítmény!
ahogy mondod
Jó elhiszem hogy gyorsan felhúzza magát de azért mert 4 ütemü!
a limitált szériások 42 lovasok azok befekvés nélkül 205öt mennek
egyébként ez is gyárilag ment 190-et rakok rá még rezós puffantót másik gyújtáselektronikát meg pár apróságot azt ez sem 190-et megy!
Bocs azt elfelejtettem mondani, hogy 1/4-ed mérföldön gyorsul odáig
Megy 160-at a cbr-ed?
Igaz nem nagyon nézegettem még azt ,de nem gondolatm volna,hogy megy annyit az a 4ütemü gép! az viszont nem rossz és ráadásul örök életű!
Hát ez nagyon tudott valamit, a cbr is megy 160-at és négyütemű (padon) gyárilag
most is van! de a tied nem rossz vittek már vele nagyon tetszik de sajna az még odébb van ,hogy akkorát vezethessek!
maradjunk annyiban ,hogy a 190-et a régebbi is viszi! itt meg lehet nézni!::::::
http://www.youtube.com/watch?v...
norbby,nem bántásként,volt már neked motorod?
...áá de én könnyebb vagyok mint tyt,alattam többet megy
Pedig te alá is támaszthatnád