Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hihi de jót nevettünk
Ezzel csak az a baj hogy csúsztak vele,meg kamunak néz ki egy kicsit de ez csak az én véleményem,jah meg már kb 1 éve fent van.
Ennek a hirdetésnek a szövegét nem tuning írta???
okés...köszi szépen.
Nekem Tetszik...
De akkor már inkább ez
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=54688
Ha megvan még.
Apriliáról annyit röviden, ha meg adsz neki mindent (gondolok itt szervízekre olaj dugó stb.)akkor meg hálálja...
Ha nem akkor egy életre köpködni fogod még az aprilia nevet is...
Csáó srácok!
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=54267
mit szóltok ehhez a géphez? egyik ismerősöm most szemezik vele...
tudnátok mondani egy két dolgot róluk? mert semmi infom nincs az apriliákról.
előre is köszi!
Tyt nem msnezik, mailben kérdezhetsz tőle: tyt@vnet.hu
hali.én nem itt vok. csak annyit akarok kérdezni h Tytnek mi az msn címe?thx.
gyári helye nincs
az rsre lehet bukógombát rakni?
Nah ma is voltunk mocizni. Csakhát a hideg nyert most azthittem olyan idő van mint a multkor.
ZOTYA! Ha leszel msn-en, légyszi keress meg, ha megvan még a 34-es karbid!
Az a lényeg hogy hőre lágyuló műanyag legyen, a műanyag anyagához csak a pálcát kell választani,pl: PP,ABS stb minden műanyag cuccba bele van írva hogy milyen anyagú,és ehhez tudsz venni pálcát.Ezeknél a pálca tipusoknál mindegyiknél van 3 fajta(legalábbis mi annyit használunk) egy kb 7mm széles csík, gey kis háromszög alakú,meg egy egyszerű pálca ami sima kör keresztmetszetű(ez a legvékonyabb).
ŐŐőő a műanyag anyagától nem függ, hogy hegeszthető-e? Mert mikor anya kicsit megtolta az elöttelévőt, és eltört a stilo lökhárítója, arra azt mondták, hogy túl bakelites, és nem tudják meghegeszteni!
RS topic Méghozzá 125 nem SR és nem 50
Amúgy kormolni a dízel autó kormol ... Robogó legfeljebb füstöl Ami egy kétütemünél szerintem nem gáz De lehet hogy a sok olaj eltömítette a kipufot és amikor mész a hötöl elkezd kipárologni ... Vedd le a puffot és égesd ki .... de szreintem nem lehet ott olyan nagy baj ...
Nah bazz most olvasom milyen értelmes eszme csere volt itt a napokban Annyit hozzá hogy, Tuning ezt írtad:"...... akikhez én ezt elvittem azok azt mondták hogy nem tudnak semmit " ez kibaszott nagy hülyeség,vagy akhiez vitted az idomot az komoly szakember lehet .
Én szoktam műanyagot hegeszteni,ha meg van hozzá legalább a 80%-a mind1 hogy mekkora darabokban, akkor azt az idomot meg lehet csinálni hogy pontosan úgy nézzen ki mint a gyári lefested és észre sem venni a különbséget,de ha nem akarsz összevissza hegesztett idommal járni akkor egy ilyen módon javított idomról simán vesznek egy mintát és olyan anyagból csinálják meg neked amilyenből akarod.
Hello mindenki! Azzal a problémával fordulok hozzátok, van egy aprilia sr50 es robogóm és a kipufogó nagyon kormoz és olaj csöpög belőle v mi?mit csináljak?a benzin levegő keverék aránya a rossz vagy az olajadagolást kéne megváltoztatni?azzal az a baj h nem állítható az olajpumpa! köszi a tanácsot
nem "ha nem" hanem "hanem"....már párszor leírtuk Neked
végülis jó formán azok ellen csak amiben ilyen 14éves kortól egészen felnőtt korig vannak ott szoktam menni ns1el
nem amikor nem nézzem ha nem én is megyek ilyen 50ccmes és 80ccmes motorokkal amiből elég sok van. simsonok, robogók abból minden mennyiségben meg egy két olyan speed mint az enyém
NS1el a gixxerek ellen
Mikor nem csak nézed akkor mivel szoktál gyorsulni?
-z
(most csak nézzni)