Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is a végsebességhajhászás volt a lényeg..:) hanem az,h megy úgy,mint 1éve....eddig volt h félévente cseréltem benn dugót,mert hülye voltam és nem járattam be normálisan,de ez úgy tűnik jól sikerült
a TZR mér keveset
nem akarom fikázni a kymcot, de itt nállunk van az egyik haverom mutterjának és marhára csal az órája. Az is óra szerint 80at ment, de amikor mellette mentem a tzr-nek 65körül mutatott az órája.
Hidd el engem is nagy csalódás ért amiko láttam h 43 helyett 66ot mutat.
Áhh nem akartam már kiakasztani a mérőműszert.
hehe én is motoroztam ma..igaz "csak" a simsonnal..az is kapott majdnem egy 100ast..
150es kymco robesz oraja szerint még mindig tudja a 80at ..azon filoztunk hawerommal h kar h nem vmi hegyvidékesebb részen lakunk..keves a kaynar..ami van az meg szar minőségű aszfalttal van..
cagivámhoz is lenne alaktrész..csak a troják kidobta a kukába asszonta h még nem latott iet h vki ledarálta volna a ki1ensulyozotengely fogaskerekét..
és a fénysebességet sikerült túllépni?
Nyugi, ha be is volt kötve, 43 km/h-ért nem buntetnek meg
Ehhh elég faja idő volt ma is és nem hagyhattam ki h ne mocizzak. Sikerült lemérnem a robim teljes végsebességét. Remélem h a mérőműszer nem volt bekötve a jardokhoz
ja meg oltári nákér volt.. sehol senki...
Ahamn!
Nagyon szép a Tisza!
pár kép a mai túrából, hátha érdekel valakit:

Tiszapart- Mártély, ill Körtvélyes felé
Zero, köszönöm szépen a választ, így tiszta és világos. na meg korrekt.

mellesleg énis belecsavartam ma egy 100ast a gépbe, kurva szép idő volt!!!
Iggen? Tyűűű oda lehet énis elcsavargok szombaton.. Egyáltalán szombaton lesz ez az egész?
DE megyunk! indulunk is...
itt is kurva jóidő volt és ilyet mond a köv napokba is
Juhéé megvan a lendkerék
28ropi volt és még szinte uj egy 2005ös szarrátört gépröl lett levéve
Most nagyon örülök jól alakulnak a dologk
Csak gondoltam megosztom veletek , mert nem valami aktív a fórum
doch
Milyen verseny? Csak nem Yeti race-re mentek?
mikor felrakták a cikket, sztem még nem tudták, h robogójával ment, vagy az af1-el. s csak miután felrakták a cikket, s csak utána mentek ki a helyszínre, s csak utána csináltak képeket is. mert nekem is mondták, h még nem tudták, h robogójával ment vagy az af1-el......
Nalunk 15°C sut a nap hetagra :)
Ij gyerekek, elso szepido iden, jokis motorozos ido, csak legyen ilyen hetvegen versenyen is
amúgymeg ha belegondolsz nincs is olyan könnyű dolgom, mert a "kemény,okos,és nagy kan" címre sokan pályáznak még!!
amúgymeg tök uncsi lenne a fórum ha lenne olyan ember akit nem osztanának, ezért most szükségszerűen neked le kellett osztani engem.
De vigyázz, jön még a kutyára teherautó
akkor is nekem van igazam
imádom a beszólásaidat

megyek motorozni hurray