Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah OK értemmár elszabadultak a lóerők...
én nemadtam volna 100rongyot ki az tuti!!
veszek 10ért egy streetfighter fejidomot és leengedem az árából mivel ugyis meg akarsz szabadulni tőle!
de tetudod...
50-es
NS1 az 80as?
csá pisti!látom kunhegyesi vagy,én meg karcagi,mehetünk majd gurulni
R1 hát te megint hülye vagy .......... de nem fogsz most felhúzni mert nem érdekel a véleményed dadis ....
Miért nem inkább a kezdőrészletét fizetted ki egy R1-nek?
jó ez van, bontóban nincs semmi
gratulálok... te se üzletembernek menj
Ennyi pénzért kaptál volna még 2 NS1-et...
na beleraktuk a fejidomba a lámpát de a plexit nem raktuk fel, hogy ha óratartót kell csinálni ne sérüljön hétfőn fogjuk az idomtartó vasat kikalapálni aztán vasárnap megy festősre a motor
lámpabúra, plexi, fejidom ---- 102ezer ft
Mivan, meglátott a rendőrbácsi 3 dzsóval a szádban???
nálam csak az a gond hogy nem közlekedési szabálysértésért vagy ilyesmiért vittek be , hanem 1kicsit más ügyben :S
szerintem hiába veszed fel 1 hónapba kb 1x van msnen
hát ja, az nem jó easti :S
én a kihallgatáson egy vmit nem bírok mikor hülyének nézznek és kereszt kérdéseket tesznek fel, hogy ........bla bla bla innen te is tudod
nem az idegesít ha nem mikor vmit 6szor mondasz el
tuning ...
baze azt hittem először amikormegláttam hogy emlegeted a rendőrséget, hogy te is csináltál vmi hülyeséget , de aztán láttam hogy csak a bukfencededt értékelték
én meg mehetek hétfőn utólagos kihalgatásra
Tyt, akkor meg adod az msn en címed? Szeretnék pár dolgot kérdezni!
Előre is kössz!
bencce ezt nevezik japán technikának tök jó már meg vannak az alkatrészek már csak az óratartót kell megcsinálni és mehetnek az idomok a festésre kivéve a fejidom ami zsír új
Tuning motorja mint KITT bazmeg leparkol magától
ma megérkezett a rendőrségi határozat: (nyomozást megszüntetik)

INDOKLÁS

A rendelkezésre álló adatok alapján 2006.12.13 napján 14óra 45 perc körüli időben a Kunszentmiklós lakott területén ismeretlen személy az általa vezetett ismeretlen rendszámú piros Lada típusú személygépkocsival közlekedett az Széchenyi utcán a Kecskeméti út irányból a tavasz utca felé. Haladása során a Széchenyi utca 1/B szám alatt lévő balra ívelő beláthatatlan útkanyarulatban áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba, ahol Fk. Janovics József közlekedett az általa vezetett Honda típusú segédmotor kerékpárral, aki ezt észlelve a baleset elkerülése érdekében lassított, a kormányt jobbra irányított, melynek következtében elesett. A segédmotor kerékpár az esés következtében nekicsúszott a bal oldali útpadkán leparkolt ......... forgalmi rendszámú Suzuki típusú személygépkocsinak. A balesetet követően az ismeretlen személy az általa vezetett gépkocsival megállás és segítségnyújtás nélkül a Tavasz utca irányába a helyszínről eltávozott.
hát nem tudom tyt, elég érdekes vélemény:)
A boncteremben bővebben kifejtette a véleményét
Nem csak a gyorsulás meg a végsebesség érdekelne! Más kérdéseim is lennének!
Én egyszer megmertem kérdezni tőle, hogy mennyit megy, meg milyen a gép de velem akkor normális volt ez volt a válasza: Jó gép nagyon, szeretem :))) Végbe? alattam 160, egy nálam "picit" alacsonyabb meg vékonyabb RSes alatt (Phoneman) 172 körül megy a sajátja.
Úgy hogy a Párom volt az utasom, 155öt tudtam kihozni a gépből a 4sávoson...
Ha a végsebesség, és a gyorsulásérdekel sztem hanyagold Tyt papát
Bár saját felelöségre ....
Hello!
Tyt, van MSN címed? Szeretnék párat kérdezni a motorodról ha nem gond!
Várom a választ és előre is kössz!