Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg megyek vasárnap 4re illegal gyorsulásra
tegnap motoroztam egy haverral :)
Kurva hideg volt:( jöhetne már a jóidő!!
keressünk már valami értelmesebb témát
Nekem mindegy...
zotya ha vissza olvasol és megnézzed a balesetes képet láthatód hogy szét ment a fejidom és ami meg maradt tele volt mély repedéssel aminek felét rich által készített 46os matrica tartja össze a képen XD
de még ha vmit kezdeni lehet ne azzal a szarokkal akkor se lehet mert agyonra kellett alakítani meg el állt volna...... akikhez én ezt elvittem azok azt mondták hogy nem tudnak semmit aztán apu berágott azt mondta hogy akkor rendelünk újat mert teli a ..... és akkor most már ez van. de váltsunk témát mert ez az én magán problémám
Öcsém mostmár fejezd már be az ámítást...
Vegyél újat.
De ilyen faszságokat ne mondjál, hogy egy csúszás során úgy széttörik a fejidomod hogy semmisem marad belőle...
Én egyszer 60nal vertem telibe egy éppen lekanyarodni készülő de álló Wartburgot hátulról, és akkor összetört a fejidomom de kissebb nagyobb műanyagos meló után 100%-os lett a fejidom.
És nem csúsztam hanem telibe hátulról elkapatam a vareszt...
hát számíz csak mikor elvittük mintának az én régimet és megnézzték azt mondták hogy ez kuka mert egy tenyérnyi nagyságú darab se maradt
Én is ezt ugatom itt neki mióta de hagyom a fenébe, mert ezzel csak szét OFF-oltuk a topicot...
"én úgy sztem ha minden mindig kész van" Én is, de nem mind1 milyen áron, de lehet nállatok a pénz nem számít
de nem azt kell kérdezni h van-e idomuk... hanem azt kell mondani h csináljtaok idomat, adom a mintát... többe kerül ha mint is kell igen, de biztos h nem 100ezer
én úgy sztem ha minden mindig kész van meg az idei évben hát elég bolondos az idő soha se tudni
Máskor ne a nagy kutyával beszélj, mert még megharaphat hanem a főnökkel Lehetetlen pedig nincs, csak tehetetlen Dé még mindíg nemtudom, hogy hova sietel Nincs olyan jó idő még...
majosházi bontó vmi nagykutyája mondta hogy nincs minta de amúgy télleg sietek még a húgom tanulhat a simsonon ... annyira még nem ügyes meg még nőnie kell, hogy az enyémről leérjen mind2 lába
És? ez nem kifogás... de tényleg nagyon sietel valahova, hogy ilyen gyorsan rendbe akarod hozni a motort vagy a huginak kell? Egy egyedi idomot is olcsóbban legyártottak volna neked sztem egy 20-asért de ha megkérted volna őket, tudtak volna készíteni olyat mint a gyári (mintának ha nekik nemlett volna ott lett volna még a törött is)... na ennyit erről...
és akkor fejidom se volt nekik + ami volt csíklámpás volt ilyen az én szerencsém
hihi én ezeket már 2 hónapja ismerem és személyesen voltunk minden hol, majosházán vettük az órát például meg a meghajtót, más meg ami volt nekik az nekem egybe maradt
Hát tuning ez egy tank benzin lesz Képek motorokról típus szerint... az alatt a pont alatt még ugyanolyan ns1-ről is van kép mint a tied.
Ja, és jobb ha ezeket a linkeket apádnak nem mutatod meg, mert lehet kioszt egy pár pofont
Legpontosabban ITT ennyi... és nem 102 ezer, hanem csak 11 ezer (plussz festés)KLIKK középtályon megtalálod...
az árak menü alatt van valahol...
Na akkor okosok aki talál hozzá Magyarországon a kerek lámpás hondához idomokat annak teli tankolom a motorját.
Jó szakember lesz belőle
Tyt nyomdokaiba akar lépni biztos , közgazdász lesz a kis lurkóból :D
tuning is gazdasági iskolába készül...