Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég drága a gyári idom cbr-hez.... 160e/fejidom, üresen... ez spec 600RR ár, de cbr125 sem olcsobb.
pl keewaynek vannak occso chopperei ...de az asszem csak 100as
tanulómotornak simsont...ha meg van vkinek pénze akkor vmi fostosszájú 125ös 4T fűkaszát
Azért az idomok tényleg nem vehetők itt számottevő tényezőnek, de én amúgy sem vagyok egy yamaha párti, de az a motor tényleg egy nagy rakás szar. 80 felett alig akar menni, berezonál meg minden. Azért a cbr-nek legalább van egy utazó 100-as tempója. meg csak 6 sebességes (igaz nem sokat ér benne) meg ha jól emlékszek a yamaha még ráadásul léghűtéses is
ybr egy akkora szemét, arra embert nem ültetnék... az idomozás az hüyeség, az benne van, ha emiatt aggódsz nem kell motorozni. autózni sem kasztni nélküli autóban tanulnak meg mert összetöröm úgyis:) cbr-ből legalább valamit kisajtoltak, de az ybr az komoyan mondom nem is megy, és oyan mintha szét akarna esni alattad, meg rezonál meg minden:) 1er mentem vele, maradandó élmény...
ez így van
nem mintha olyan nagyon drágák lennének a gyári idomok a CBRhez..
Hát az YBR az egy minimálmotor.. Egy simson vérpezsdítőbb mint az! De munkába járni, futárkodni tökéletes!
Szerintem azért elég nagy különbség van közte. Amúgy meg sokkal olcsóbb a ybr, meg azért nincs felidomozva mint a cbr és ez egy esetleges csúszás esetén elég költséges is lehet.
2őn:)
miért mi a különbség? csak kiváncsiságból kérdezem mert ültem mind a 2en.
Azért én a yamaha ybr-t sokkal jobban ajánlanám tanulómotornak
a cbr125, na AZ tanulómotor. Az RS125 meg egy GP szökevény...
ez nem tanulómotor. tanulómotor az aminél csak arra kell figyelned h sebességet tudjál váltani és jól elvagy. egy 2t sportmoci meg nem iyen
az evosok 180at mondanak, de azoknak meg annyira csal az órájuk mint az állat
pill, és belépek msn-re... csak szarakodik a gépem...
ja a baki tető..az fincsí... csak mire simoval odaérek,kifogy a benya :D na majd (f)recskával..csak gumi is lenne alatta..amúgy te hol vetted a gumijaidat? sz"ted még lehet kapni normalis 16" osat is?
gyárilag mindegyik 125ös 150-160at megy kb ..100ra sprint meg függ attól,h hoyg rajtolsz...
Hihi próbáld ki a kanizsa-zeg összekötőutat, álllat! :D -legalábbis nekem mosolyt szokott csalni aképemre :)
propuls! Miért kérdeztem rosszat? Itt nem az aprilia 125 rs hez lehet hozzászolni?
Engem azért érdekelnének az adatok, mert sehol máshol nem lehet hozzájutni. Amúgy sztem jó kis tanulómotor lehet!
Azért várom a válaszT!!
*tiltja ...csak h hamár ien jol megy a gép, a helyesírásomba ne tudjanak beleszolni
299nél tilta a 4.et...2 mp a 100...legalábbis az enyémnek,nem tom tyt szekere h megy:DDDDDD

foldes01 most "rosszat" kérdeztél, itt mindjárt kitőr a háború
de majd hozzászokol, ez egy ilyen fórum
Tyt mester kérlek mesélj az RS-ről
Épp Téged vártunk, Barátom!
Hello!
Meg szeretném kérdezni hogy a 2006-os új rs 125 mennyivel tud menni? Illetve hogy gyorsul kb 100 ra? Előre is köszönöm!
tudom....a Seriff 200al mért be, nekem meg 90et mutatott