Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R.I.P!

Most azoknak kéne elgondolkozni akik ilyen időben motoroznak! és farmer edzőcipő corduraruha meg ilyesmik... minnél kevesebb védőfelszerelés meg olyan minőségű annál több szög a koporsóban...(tudom legalább nem fogtok kiesni) de azért gondolkodjatok mielött holmi szar cuccokat vásároltok...
igen én is ma néztem az af1 topicba
Részvétem a szüleinek, és a barátainak! Rajta sajnos már semmi nem segít.....

Ő volt Kocsisintesi nickkel?
Egyébként Tuning!
"Ha az igekötő az ige előtt áll akkor ***** írjuk az igével, ha az igekötő az ige után áll akkor ***** írjuk"
Nem tudom, de lehet hogy át kellene ismételned (Jó Tanács!)
Őszinte részvétem a srácnak...
sziasztok ki tud nekem egy eladó 16-os és 17 első fogaskereket aprilia rs 125-re 2001!
lehet tuning,lehet,de előtte le kell tudni érettségizni,ahol kötelező magyar nyelvből is vizsgát tenni(bocsi,de ezt nem hagyhattam ki )
lehet ezt a tehetségett marketingen kéne kamatoztatnom
te mondtad ,hogy kell..á nem kell 50esre.... erről már meséltél anno,bár te mindíg máshogyan adod el minden hozzászólásnál
hülye vagy te tuning...
eddig pont hogy nem akartak venni, én mondtam hogy kell stb...... áhh "nem kell 50esre" ... és a baleset óta kell 50esre minden rosszban van vmi jó próbálom úgy fel fogni
Őszinte részvétem...:((( De azért 17 évesen...:( ((
Részvét. Jól van tuning,már megint a nagy duma...ki az az őrült akinek,ha akarnak venni védőfelszerelést elutasítja???kész vagy
Benne van, ezért nem szabad hibázni. Vagy ésszel kell menni
részvétem:(((
Részvét. Amúgy abból amit írtak az jön le, h nem a bőrruhán múlott a srác élete. Inkább ilyenkor kell elgondolkodni Geri és Dadis felfogásán.
rédzvét
(rá jöttem minden féle kell utcára motoros ruha, én hülye eddig tiltakoztam de legalább egy portektoros kabátot minden féle képen veszek nem szeretném így végezni)
részvétem...
részvétem
voltunk ma gyertyát gyújtani
ja :( részvétem
Rohadjanak meg!!!
Szegény srác....Az AF1 topikba írt még a múlt héten...
Az már mindegy, hogy azt irják, hogy robogózott vagy motorozott, már mindegy...:(