Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részvétem!
Nincs igazad most mit írjon 50es papíros 125ös!!!???
A rohadt Kúrva életbe 17évesen...
"robogózott". sok fasz újságírót főbe kéne lőni...

részvétem :(((
Az édesanyja, mikor meglátta a fiát letakarva, a helyszinen összeesett és rosszul lett. Az apja idegességében a srác bukóját rugdosta. Gyászoljuk Kocsis Péter Motoros Társunkat!
Tegnap estére itt nálunk Kisvárdán, az egyik főuton motoros társunk vesztette el életét. AF1 - ével ment a főuton hátulról belement egy kisbuszba, átcsúszott a szembesávba és egy kocsi áthajtott rajta.

tuning inkább te is hallgas másokra ne, hogy 400-ast vagy 600-ast vegyél mert még roszabbul fogsz járni.
ja..meg a masik h kezd tököm tele lenni a futkosással 3 rohadt fogaskerék utan a motormba..h 100km-eket autózzak a szerelőm után, meg 80szor fussak a postára utánuk..
RESPECT, Bencce, ügyes vagy :) remélem azért egybe vagy!
sok buzi moré, de utálom őket... van erre is egy "pár"... Szegeden meg főleg! ott a cigó kiscsaj kéreget, aztán ha nem adsz belédrúg, és ha netán fejberúgnád, jön az egész bagázs! pusztuljanak ki :(
najó, most nem kezdek el regélni, hogy mennyire gyűlölöm őket, de képzelje el mindenki :)


amúgymeg BASSZAMEG EZ A KIBASZOTT IDŐJÁRÁS!!!!!!!!!! egész kibaszott hétvégén esik az eső, de bezzeg amikor estig a kibaszott suliban rohadok akkor meg van vagy 20 fok meg egy felhő se! NEHOGYMÁ" TUDJAK MOCIZNI!! basszameg!!
kiralyvagy! Ottkell maradni utni oket, lehet megvernek 4-en, de 1-e megkell olni, nemszbad elfutni, faszagyerekvagy. buszke vagyok rad
Tegnap akkor cig*ny balhé volt! Szayerg is összekeveredett a brazilokkal, csak ő első lett a harcban.
hát kössz:):) mondjuk tényleg jobb mint sikitozva elmenekülni, na mind1 húzok aludni:)
cső:)
a sor mellekhatasa en azert buszke vok rad
bazzeg igazából azért kaptam ennyit mert az elsőt megütöttem, aztán még volt 4 és utána sem elrohantam hanem megkérdeztem h mi a fasz van...
kellemetlen gyurnod kene, kerj tanacsot tyt-tol
heyy srácok!
most értem haza sörözésből, tök jó! hazafele összevert 5 suhogós cigó... elvették a telóm felszakadt az agyam:D zsír. faszkivan ezzel a sok brazillal:)
Hát srácok majd lesz valami, majd megpróbálok venni egy 125öst, remélem bencce motorja lesz az aztán ha nem lesz motor majd lesz vmi aztán addig hajtóm ezt a ”libakergetőt”
Körülbelül ilyen fajsúlyú volt.
Én meg rendszámos műszakis evot keresek. Lehetőség szerint 100ezer alatt apró karcok nem akadály csak hiánytalan legyen.
kivonas elotti rs, hahahaha
nekem is beszart anno, én speciel németországból rendeltem e-bayről ha jól emléxem annyi volt egy új mint itthon egy bontott
chao mindenkinek!
nincs vkinek egy fölös hátsó rugóstagja rs 125be? 98as évjárat. az enyém elfosta magát:( most olyan mint egy hullámvasút a bucsuban... vagy tipp h hol tok beszerezni, minden megoldás érdekel:) továbbá érdekelne totálkáros, de forgalomban lévő rs 125 is, vagy forgalomból kivonás elött álló vasak.
a válaszokat előre is köszi, üdv mindenkinek
jó motorozást
Nah remélem mindenkit ment a mai nap folyamán vagy 100 km-et. Errefele király idő volt. Megtettünk vagy 80-100km -et.
Enis felultem 600asra, jo mondjuk 125 utan, es nem pusztultam el es mindenhol akasztott gaz volt
ennyierővel ha bicajjal kimész az utcára és ha 10zel elcsúszol lehet pont úgy esel hogy kitöröd a nyakad..."szerencsén" (én máshogy nevezném) múlik minden.(najó inkább a 90%)