Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem elég sokan vannak így vele
Nemveszed észre hogy szerencsétlen szarrágás és kapálózás amit csinász?mindannyian tudjuk,hogy kemény,okos,és nagy kan vagy.csak neked lehet igazad csak mi ezt nem merjük bevallani.
rájöttem!
Inkoherencia lépett fel, ezért nem érted :)
Majd élőben elmagyarázom
márpedig én nem hagyom annyiban
hívhatod segédtmotornak hivatalosan, az af150 meg az rs50 attól még motor.
de tényleg, lehetne segédmotor is, minden csak nem robogó...
Tényleg engem akarsz kiszúrni a hülye vitád alanyának???

Neeeem Lövésem sincs hogy létezik 50es aprilia sport motor kérlek oktass ki!!!

Mi a fenét írjon írjon az a szerencsétlen újságíró???
Mert a kpm-nél van nyílvántartva 50es papíros 125ös motor?
Segédmotoros kerékpár alatt pedig mindnekinek a babetta vagy egyébb dolgok, jutnak az ember fejébe.
A motorkerékpár pedig Tulnyomórészt rendszámos.
De lovagolj rajta hogy tényleg lőjed fejbe azt az újságírót...

Vagy Ha úgy gondolod hogy csak a te opciód életképes.
Megadom ezt az örömöt neked. Legyen igazad!
Leszarom!
Üdv RoLiii
Mien kell

Gyári van eladó
Vagy Italmondo kft.
Probáld meg MotoItalia-t.
Sziasztok srácok!
tudnátok nekem abban segiteni h rs 125-höz honnnan lehet kipuf rendszer dobot rendelni???
aki tud linket az plz irjon
mail:motul46@freemail.hu
msn:kawa636@msn.com
előre is kösz
ez engem is érdekelne..
Hehe nálunk esegetett, de azért délutánra mindíg volt motorozható idő szerdától tegnapig :) Mentem is vagy 500 km-t :) zalaszentgrót, Zalaegerszeg, Marcali, Pápa :D Ma meg már suli... MAjd szombaton újra :) PLáne, hogy mintha Yeti race lenne, amire végre el kéne jutnom :)
jee Tyt :) lassan az egesz Land idecsodul :)
Kerdes: kissebb meretekben
100/80 16
es 130/70 17
ben milyen felsport gummancsokat hasznaltok? ( azert itt kerdezem mert az rsnek is hasonlo meretek kellhetnek kb) (ja amugy egy frecciara lesz)
ja, csak szakad és szakad, néha esik, aztán szakad, aztán zápor, eső, víz...

kurvára unom!
nállunk is szakad az eső. bőrig áztam mire hazaértem a buszmegállóból.
..detto
eső esik,hideg van
punny....
már volt fenn sztem a link, és frankón idióta az a holland fasz aki vezeti, az (szvsz) bejáratós gépet atom szétgyilkolja, motorfék, 11500, meg ilyesmi... biztos jót tett neki..
de látszik is a videón hogy nem megy sehova a gép.. 30 lovas, mert a 15 lovas ennyire se megy, de full nem gyorsul olyan jól mint bármelyikünké itt a fórumon, és nem lett szétgyilkolva :)
nincs igazad, mert ha ránézel mi ez? robogó? nem. egy rendszámnélküli 125ös. veheted laikusként 50es af1nek. Tudod létezik olyan. És az robogó? nem. motor.
Sziasztok! Találtam ezt a RS-es videót,azt gondoltam belinkelem nektek! link
egyetértek!de nem mind1,hogy mit és hogyan reszel meg....(szerény tudásom szerint)
Hiddel, nemviccbol van reszelve.
biztos nagy szakértelemmel csinálthatta
Hellotok vagányok!
Vazze nem hiszem el valami olyan nagyon tehetséges csávó akarta "megtuningolni" vagy fassetugya minek de leköszörült a dugobol 1 kiscit és igy öszeszoritotta a gyűrűt még jo hogy szétszedem aztán nézegettem hogy valami itten nem oké meg a kipunyillásnál is kiköszörül 1 kicsit a hengerböl de hogy mi a picsának? hogy jobban mennyen kifele a cucc vagy nemtom nah mind1 mostmá télleg eléggé szétvan kapva remélem egy darabig nem lesz vele ezután gond
Bár egy ilyen Olasz 2T vadállatnál sose lehet tudni