Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó vétel
ma találtam a garázsba egy gyári indexet ha vkit érdekel szóljon
qrva láncot a mociról ma ugy kellett leflexeznem:)
italycorse vegyél fel lécci msn-re.. kössz
Most vettem motorex-et, kipróbálom, hátha jó
Helló srácok!Ti milyen olajat használtok Rs-be?nekem most Castrol R2 van a mociba!Melyik olaj éri még meg?
szevasztok
valaki nem tudna küldeni 1 iwiw meghívót ??? mert le kellett magam töröljem mert vmi fasz feltörte a jelszómat és átrendezte az adatlapomat . előre is kössz

blackdragon : jah Honda rs idomok vannak rajta , szimóra akasz ilyesmit felbiggyeszteni ? nah mind1 én azért raktam rá mert így jobban néz ki mint gyárilag meg nem került 102 ezerbe :D

Csongi : nem találtak nálam vicces cigit , másról van szó ...
nem kimondotta honda szalon...pl az én rsemet is innen rendeltem ide hozták le...sztem amit akarsz azt megrendelik,bár inkabb hondaval foglalkozik a csávó az igaz+aprilia van még bent más motor nincs is...de ha ruhat akarsz venni sztem megmondod mien kell és megrendeli...május 1.én meg ajajj:D...rá 4 napra meg érettségi
HEllo!

Ez váltózó. Bankfüggő, hogy kinél lesz a hiteled. 30% önrésszel a legjobb motort venni, akkor jó cascot is köthetsz rá.
hali mindenki!
egy olyan kérdésem lenne főleg olyan embert keresek aki ilyen motorok értékesítésével foglalkozik. idén nyáron tervezem egy ilyen moci vásárlását és érdeklődni szeretnék a hitel lehetőségek után. ha jól láttam most ez a moci 1299000 ft ba kerül. hitelt szeretnék felvenni mondjuk 10% os önrésszel kb 36 hónap futamidővel. ilyenkor hogy alakulnak az árak. mennyi lenne a thm a havi összeg. ha esetleg valaki tud kérem válaszoljon. válaszokat kérem ide írjátok,írják: edem18@citromail.hu

köszönettel Makk Ádám
ma megyek a felnimért készen lett az agy. holnap egy lightos karikát tolhatok is a ház körül
csááá fábián:) mikor megy pályáááázni?:D március közepén! már csabival is beszéltem:P
MSNen tényleg nem vagyok (csak appear offline-ban), ha meg véletlen fennlennék akkor meg senkinek nem írok vissza

tyt@vnet.hu a mailcím, erre jöhetnek a kérdésied, válaszolok rá.
Üdv
gecc ez nagyon nagy "én piát" tudom hogy én írtam de még nem vettem soha sem ... áhh ekkora örömöm azért még se legyen hogy meg van az alkatrész
Akkor E-mail cím vagy MSN cím Tyt??
Mert olyankor okosabbnak érzi magát :) Tudod, az alkohol kifinomítja az érzékeket, és mindenttudót csinál az emberből!
He? Minek piálsz? méghülyébb leszel.
Igen értem, csak a legtöbb olyan árakon vannak, hogy merő hülyék, és azért próbálkozok minden tipussal, amilyen lesz olyan lesz, csak a lehető legolcsóbb kell.
csombek alap amúgy nem tavalyi motor kiállításon husaberget reklámozta
hát most motorral ez van, van aki cigit vesz annyiért én piát, cigit nem szóval minden ki mást akar
de váltsunk témát ez egyéni probléma csak mondom szólok
De kár kifejezetten RS kereket keresned, mert pl ott a MIto, + elég sok motor kereke...
PL havernak az FZR 400 kerék volt oplyan 18-20 e (első) Csak az egy baleset miatt kellett :D
Csá. Felőlem gurulhatunk majd tavasszal. Jó tudni, hogy azért a környékről is vannak fórumosok. Ha másnem két város közt félúton madarason biztos találkozunk május 1-jén madarason még jó, hogy hozzánk ilyen közel van Láttam karcagon is nyílt honda szalon. Van ott valami jó cucc, ruházat, vagy esetleg valami tuninggal foglalkoznak azok??
Biztos nem lesz könnyű találni, de a srácot nem találom, és nem is ismerem, de felkutatom!
Persze, ezt a részét is letárgyaltam már vele MSN-en, de olcsóbban is kijöhetett volna. Vagy tudok jobbat! Vehetett volna még két simsont a hugának
Igen abból szeretnék, és azért gondoltam ezekre a motorokra(kisebb ccm) mert hátha olcsóbban megúszom! Köszi a felszólítást, hogy jobb kihajtásos, tisztában voltam vele, azért köszi! Szóval minden féleképp kellenek kerekek, szín ilyesmi nem számít mert majd az változtatva lesz ugyis. Felkutatom az összes bontot.
a 250 es balkihajtásos, mivvela suzuki blokk balos! DE szerintem nemnagyon találsz 250-es kereket bontóba.... Amúgy keresd pl Mitogerit, hátha van neki hozzá kerék...