Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a megbízhatóságról meg annyit, hogy nekem az eddig ment km alatt semmi baja nem volt! SEMMI.
Jó tudom, hogy új, meg kevés km, de akkoris!
Meg előre megelőlegezem Neki azt h megbízható, és akkor tuti nem romlik el :)
mondjuk amúgy sem fog, érzem!
és hol vettél oyat?
nekem is kéne, csak nem tom honnan szerezzek:)
miért lenne fura? én a véleményem írtam le :)
amúgymeg ajánlom mindenkinek a bőrviaszt, tegnap a ruha takarítása után ,lekentem az egész ruhát meg a csizma bőr részeit ezzel a speckó bőrviasszal, mára tök szépen beszívta, és olyan mint az új! Sokkal puhább meg szebb lett a bőr! Ha a hidegben unatkoztok, akkor tessék nekiállni, megéri!
A moccot is letakarítottam, mostmár minden csillivilli :)))
csak jóidő kéne
mi az a kapcsoló a műszerfalon? a nyomtatómnak van oyanja az oldalán:D
Csak nem az újramázolt oldalidomok, és a kicsit eltérő elsőfelni? :D Biztos balasetmentes darab :D
vártam ki fogja lereagálni a kérdést
6.2347856487358743985Liter,és 168,2387982349km/h ideális körülmények közt egy 78,32487687239kg-os pilótával szélcsendben általános útviszonyok közt
Helló!

Ált. infót tudtok adni a fogyasztásról és a max sebességről?

Közs
Tyt olvastam egy értékelést az AF-1ről, hát visszavonom azt h furi lett a te írásod...

aszondja:

"A gáz kezelésével vannak egyedül apróbb gondok nem mindíg veszi rögtön a lapot ha rányitod a gázt de meg lehet szokni."

ezt nem is értem, mintha a gázbowden csak 1-2 mp után húzodna és nem amikor tekeri... ez nem számítógép h el van foglalva mással a proci aztán kicsit később de reagál:S:S

aztán meg:

"Teljesítmény le adása nem valami egyenletes 7000 környékén megindul egészen 9-ig és aztán egy apróbb szünet és 10 000környékén újra lendületbe jön ezt folytatja egészen 12 000-ig."

ezt nem is kommentálnám... nem mondom h nagy májer vagyok mert qrvára nem értek hozzá de legalább nem hordok össze hüyeségeket.
de neh már 10-es legyen egy iyen gépnek a megbízhatósága 10es skálán mert hanyatt vágom magam:):) jó mondjuk szubjektív mindenki a saját gépét értékeli...
te h fogod vinni a pályaidomot? mert amint látom neked sincs lámpád. én most veszem a héten és nem tom... index az nem gond, de nem tudom szét akarom e vágni lámpa miatt elöl hátul....
zsótirs !!! gondolom te is néha kiszabadulsz a pályára a vasaddal ? hova szoktál járni ? tekerhetnénk egy kört
bence alig várom már a pályázás vagy csak a mátrát
idén le akarok menni 1.31 alá az e-ringen
majd szóljatok ha akartok vhova menni mert akkor jövök
Igyis ugyis randa utcai ruhával...
RS125 SZ.T.P mégpedig a legkomolyabb Azért lámpát vehetett volna bele gyárit igazán.
ennek sem szégyenlős a gazdája,s ha ránézek egy pár dolog egyből szembetűnik...http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Jah mintha én raktam volna össze Veszedelmes gépezet
Ne viccelj már,hát te is mentél vele,kegyetlen egy gép... a maga 15Le-vel...
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=53523
nem ismerős valahonnan a gép Robi???
Teljesítményt nézd csak
Minden 2T motornál rendszeresen kell dugót cserélni,jobb csuklótól függ de 10000Km-nél cserélni kell a dugót (átlagos használat melett) ,kb 30e ft egy dugó(asso werke vagy vertex(csak és kizárólag ez a kettő)) Csak full szintetikus olaj kell bele és hidegen ne huzasd ennyi.
Az a lényeg h 04-est vegyél. A többi szar. A 04-es nem hullik szét, és csak 25000 kmenként kell dugót cserélni. A többiben 12000kmenként.
Helló Mindenki!


Érdekelne a vélemányetek erről a vasról. Nálatok hogy vált be?(2004-es évjárat előnyben)
Milyen a fogyasztása, végsebessége.
Van-e általános hibája?
Van aki panaszkodik az aprilia-ra mert hogy szétpörgi magát, meg hogy rendszeresen kell cserélni dugót benne, mennyire van ennek valóságalapja, ha van akkor kb ezt milyen rendszerességgel kell megtenni, és milyen anyagi vonzattal jár ez?

Köszi
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/127179 ez az,sorry
jah,ezt akartam én is,csak írtam mialatt te is írtál
ez a hírdetés nagyon régi,a szövegét örökké variálják...régebben volt is téma ez a moci a fórumon,össze-vissza írták a km-t stb stb....
itt is egy variáció http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=54688