Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem az alapvető probléma nemaz hogy 100rongyot kiad egy fejidomért meg egykét dologért hanem az aki Decemberben motorozik...és aki olyan időben kiment motorozni az válallja a következményeket!
Tehát mind1 melyiket venném? a 125 és a 250-es kereke megeggyezik? Valami bonto cím is kellene, mert vagy botküllős, vagy láttam TDR sima küllős kereket, csak persze találni is kellene! Ha még ebbe is tudtok, tudsz segíteni akkor nagyon fasza csávók vagytok, vagy!
150-es a gyári asszem... Megjegyzem nem a felni határozza meg, hanem a lengővillád, és a lánc helyzete... És ha abból a Gas-gasból akarsz supermotot, azt érdemes tudni, hogy az RS jobb kihajtásos, és a köllők fordítva állnak, ha a lánckereket balra teszed... Persze megfordíthatod elöl is a felnit, és akkor a fék bal oldalt lesz, de legalább egy irányba néznek a küllők!
elobb lattalak iwiw-en, a dundika konyorgott neked h lefenykepezkedhessen veled?
És a hugodnak csak egy gyári felszereltségű 50-es jó? Ez most úgy jön ki, mintha ezt a pénzt csak a hugodért adtátok volna ki, hogy Gyári legyen, mikor negyed ennyiből is lehetett volna ugyan ilyen szép, mert tudásban aztán főleg nemtöbb De mármint írtam, jó üzlet volt... a Hondának.
150-160as ramegy
Sziasztok!
Mekkora hátsó gumi fér rá a 125 RS-re? 130-140? Supermotót szeretnék építeni egy enduróból, és a szokásos sm felni annyira drága, hogy nekem nem éri meg, mert nem sokat használnám sm-ként, csak azért legyen ilyen kerekem is hátha jól jön! Ha a 250-re szélesebb megy akkor olyat, szóval mind1 csak 125 vagy 250 kerék kellene!
Köszi
a náthát ...
esetleg a gombát
vagy a legyet?
pillangó?
Madárinfulenza?

dobott labda?
Mitkap el?
hát sajna épp ez az HIÁNYcIKK !!
amúgy meg apum mondta hogy csináljuk mert motorikusan jó és a húgomé lesz majd mert úgy volt, hogy eladjuk. de a húgom azt mondta, hogy megszeretne tanulni motorozni aztán amíg nincs jogsija addig a simson ott van neki és akkor jövő nyáron elkapja
easti !!! jól láttom hogy a yamahádon Honda Rs versenyidomok vannak ? szép
én szimóra fogok most küldeni egyett hátra
jah, alap :)
azzal semmi bajom..nekem is jó lenne..mivel nicns jogsim..
csak az árakkal amiket pl.hasznaltauton látni...szte m3kilobva te se vennél 1es mitot
Sajnálom tuning hogy m eg kellett venned ennyi sok pénzért
De hidd el, japánban is hiánycikk a fejidom ....
És én ezt nem tudhattam

Na de szép lesz és ez a lényeg ....
Nem ezen a motoron akartál meggazdagodni úgyse
Bocs Tuning, ha megsértelek, de nagy hülye voltál amikor ennyi pénz kibasztál ezekért a cuccokért nem is tudom, hogyan ment bele apád Szerintem ennyit nem ér meg ez az 50-es, de Te tudod... Aztsem értem, miért kellett így elkapkodni ezt a vásárolgatást nincs 30 fok meleg, hogy a haverok a ház előtt ráncigálják a gázt és ordibálnak, hogy Józsi gyere ki... Vagy máris motorozni akarsz, mert itt a napokban felmet 10-fok felé a hőmérséklet? Én a helyedben átgondoltam volna a helyedben és nem kapkodtam volna el a dolgokat, biztos találtam volna valahol a neten---e-bay vagy valahol olcsóbban ilyen kis semmi alkatrészeket... Énsem fogok venni a gépre 48 ezerért gyári bukógombát, mert sztem semmivelsem tud többet mint egy 14 ezer Ft-os maszek gomba. De ha Te úgy érzed, hogy jó vétel volt és elégedett vagy akkor gratulálok.
Te is crossozol utána a réten mi? ns-el:)
hát nem tudom végülis azért nem lett eladva mert majd a húgomé lesz már simsonozik a réten ja és sikerült eltörni-e a léptető kapcsolót ami nálam esett szét
Hááát ez borzasztó... Amúgy ha eladtad volna alkatrészenként valszínűleg jobban kijössz belőle. Főleg h nem népmotor.
Mibajod a papper nélküli mito 1-el?
után gyártott idom nincs rá én hülye ilyen ritka motort vettem
csongor kocsi meg tutira nem lesz max néha ha kell el vihetem aztán kész
vettél volna rá üvegszálazott utnygártott komplett idomzatot egy 20asért..
ja..meg sztem a pénztárcáját is mutogathatja ezek szerint... csípem az iylet..így születnek a 300ezres 10éves rs50ek meg a papir nélküli mito1ek...
van ott pénz akkor... annyit az egész motor nem ér..:) annyibó vnnél inkab begy lehajtott papirnélküli 15éves 125öst
Neee tuning, ne add fel, még meglehet a csajozós autó meg a cbr
hát most egy jó időre marad ... de ez van