Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

??? ... ezt nem értem....
Bencce! Olvasd át brasilka szövegét és jöhet az oltás
Igen csak normalis keretek kozott nem lesz a csuszas vonalban egy fa egy kocsi egy patka egy villanyoszlop es szallagkorlat.
ahh, durva vidi...
Sziasztok!

Hát ez már nevetséges ami itt megy, egymást oktassátok ki
mondjuk hát nem tudom tuning, hogy tudja megállni hogy ne húzza oda mondjuk egy 600asnak mert én egy simsonról ültem át egy kawasakira még anno 2003-ban, szerencsére semmi gond nem ért még. Szerencsére. De nem az a legmókásabb ha nem akik ki oktassátok.
Amúgy én is így fórumon még régen nagyon sok embert felnyomtam, hogy így motoron gondolkoztam.
Na de nem ezért jöttem ide a többit intézzétek, ha nem van itt nyíregyházi ????
dadis jó a videó de itt az egész motorozás veszélyes nem csak az ucai.
danke
nem hiszem...
sztem amugy ha jo allapotu volt a TZR ed lehet tobb meglepetest tudott volna okozni mint eza GS
jó nem néztem meg az adatlapodat
a következő az lesz, ígérem....R6
itt nem a csilivilin meg az ujon van a hangsúly, az enyém 95ös szóval nem is tudom miért mondod... de ne keseredj el Tzr... nekem csak az nem tetszik h nem sportmoci:S egyébként jó (Y)
nekem teccik, nem kell mindig olyan csilli villi uj, meg csilli villi szép szinekben gazdag motort venni...
neked sem tetszik ...akkor egyedül maradtam ....de nekem bejön. 250es 2T/4T nem akartam maradt a GS. Lehet anyázni......
te nem vagy bazz normális... mi ez a gép????
mármint ha neked bejön akkor ok...
Ha tuning már megvette volna azokat a motorokat amiket eddig leírt, akkor már parkolóházat kellene neki bérelni. Mi bajod a 4Tvel? Ahogy látom nállad is megfordult....bár én nem fogok visszaülni 2Tre. 600ast akartam mint tuning , csak 27le-ről átülni 120ra az kicsit kemény! Ezzel motorozok 1-2 szezont aztán jöhet a következő. Nekem tetszik a színe, ízlések és pofonok...
Különben is néma gyereknek apja b...sza az anyját!
Ebben a pillanatban veszelek fel...
Csak tudod a puncinet...
Aztán elkalandoztam a Sportmotorról...
zotya az Uristen megáldjon vegyél már fel MSN-re index ügyben:D:D
Mert miért ne vehetne???

Egy gusztusos 2T motor után pont GS500???
ZŐŐŐD.
Nem sértés, nem fikázás kinek a pap kinek a paplan!!!!!
Hali!
Van egy 2005ös rs125-ösöm eladó!!!!
Akit érdekel vagy tud valakit akit érdekel kérem írjon a sharky16@citromail.hu -ra!!!!
ha ki van kötve a pumpa akkor racing. mert azt nem lehet csak tankba tölteni. egyébként speed. qrva jó olaj ;)
Fiúk! tuning most épp ZXR-t akar venni....további info a gsx-r600 topicban!