Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

agip racing 2t-t mennyibe tudod?én azt hasznáok..
Nah srácok Agip speed 2t vagy agip racing 2t-t vegyek? Amúgy ha kell valakinek olaj, az szóljon jóval olcsóbban kapom az olajat.
miért nem megyünk pályára innen a forumról?Vagyunk itt kb. 15-en akik "aktívan" firkálnak!Nem gondolom,hogy bárki is éhendöglene 10-15000Ft kiadása miatt!Legalább 1x megcsinálhatnánk
Hehehe elvben nekem se volt kedvem összekoszolni az apriliat... De mikor szerdán megjtt a gyújtás( köszönet érte Gerinek) nem bírtam magammal :D Akkor megmár mindegy, és az elmúlt három napba is sikerült 250 km menni vele :)
Sziasztok!!Már elöbb kérdeztem csak nem kaptam választ,nem tudjátok menyibe kerül az aprilia suli hringen??
Ami késik nem múlik.
ÁÁÁÁ Bencce szépen megfogalmaztad
Látom még mindig nem adtad fel hogy megtanítsd írni tunningot
most mit sírsz amikor autót meg minden faszomat kapsz? akkor ne játszd itt el a szegény munkanélkülit meg h nem kapsz 125öst.... és nem "ha nem" hanem "hanem"....
meg tudod tuning én fel tudtam fogni már ez első évben h nem bohóckodok ruha nélkül, és nem bohóckodok a városban ha már iyen motorom van... nekem az nem motorozás. és nem azon töröm a búrámat h hány csajt fuvarozzak hanem szépen csinálom az éves pálya meg versenypénz számlálást... 1 hónap és lassan lehet menni kanyarogni:) és nem állok fel a motoromra és nyujtom kétfelé a kezem azt gondolva h hihetetlen streetfighter cirkuszi mutatványt hajtok végre
22éves vagyok... 2éve van jogsim előtte azt sem tudtam mi a az a motor... mire kéne ülnöm mégis? jobb h ezt hajítottam el
Neis, felesleges... Mi is csak parkooba megyunk robcsizni haver robogojaval...
nekem valahogy nincs most kedvem összeretkezni az RSt :) inkább jóidőt akarok!!!
Ittis esett most az elobb, de elallt, megyunk robogozni
Felénk egész héten esett ez a kurva eső! Most is esik...
Nemsemmi mennyi hülyeséget összehoztatok, alig bírtam elolvasni

basszameg, egész héten tök szép idő volt, de suli meg kresz miatt nem tudtam mocizni.. ma amikor szabadnap van, zuhog az eső
Azaz mar talalkoztam par emberrel innen.
En spec tudom, hogy fogok talalkozni sok emberrel innen. Ma talalkoztam is parral. Es? Veled s talalkoznak, bar nemhiszem, hogy ottleszel hringen...
A többi "nagy" 20+ éves lónak meg annyit h ti is mit bántjátok szerencsétlent!? Most azért mert nem 100-as nem kell minden kommentjét leugatni! Ha meg ennyire unatkoztok menjetek szedjetek fel valami csajt magatoknak, bulizzatok, igyatok, kártyázzatok vagy valami mert látom ti is csak a kib-szott számítógépet tudjátok nyomni egész nap!!!! Körülbelül ugyanúgy viselkedtek mint egy 16 éves de ha ti így érzitek vagánynak magatokat akkor gratulálok
Komolyan nagy az arca itt sok embernek!!! Ne oltsátok már szét szegény tuning gyereket!!!! Azért mert pár évvel idősebbek vagytok és itt a fórumon hősködtök (mert lehet ha a haverotoknak mondanátok ezt akkor beleverné a betonba a nagy fejeteket)!!! Dadis te se oltsad itt a népet oltsd akkor ha majd összefutsz vkivel az utcán. Itt szájhősködni a legkönnyebb mert valószinűleg nem sok köetkezménye lesz.
ennyi tulsúlyt....
jah
A fehér?
(eladásnál) Letámasztottam a fűbe, és eldőlt azért karcos a váz...
hatha csak 2-3 ev alatt erzed meg a mocit, akkor grat :DD MEnni fog az fel ev utan is ha mesz vele eleget. aztan lehet adni neki.