Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod Zsolti, leírtam már Zsóóóti-nak is, hogy nem akarok kerekezni !!
csak belinkeltem 1 videót amin kerekeznek!!!!
És kérdeztem hogy szerintetek hogy csinálja a srác, vagy van-e köztünk olyan aki ennek nagy tudósa
De még1X utoljára: NEM AKAROK 1 KEREKEZNI A TUONO-val!! (egyenlőre ) szeretném először megérezni hogy miről is van szó .... mert 100 métert mentem vele
Először megtanulom kezelni meg minden egyéb ... (majd max 2-3 év múlva, ha még meglesz akkor lehet elkezdek ilyenekkel jáccadozni) De azt még meg kell élni meg minden ....
Szoval hidd el, az a célom amit leírtál (érezni a motort)
nemlehet mindenkinek 16évesen 125 ös gépe....
nemminden 50éves fazonnak van SLR Mercije és sorolhatnám...
nemmindenki alá teszik szüleik a motort (nem vagyok irigy, de majd eccer rájösz hogy mennyivel jobban megfogod becsülni azt amiért a két kezeddel melózól és nemugy min amit a segged alá tesznek)
Lehet nincs kozom hozza de annak megkevesebb aki olyan markat ragaszt ra ami koszono viszonyba nincs az apriliaval foleg nem rs125el.
nem kell romhalmaznak lenni de nem is egy himringyo motornak aki tobbet kolt dekorra mint egy normalis fotengelyre vagy hengerre.
Mert neked, szarcsimboknak, olyan sok ertelmes hozzaszolasod volt....
semmi bajom nincs vele csak hogy nincs jelenleg annyim hogy egy normális motorral betudjak szállni az 125ös kategóriába
Lehet nincs motorom fel eve de simsonnal kulso iven meg midnig elmegyek a csilivili motorod mellett
Mibajodvan kisfiam a 125ccm-el meg a korral?
Nem lehet csak 1szerűen szeretni ezt a kategóriát?
Már 1szer megmondtam,hogy megbaszatlak a kinaival!
bazz mennyi faszságot hordanak egyesek össze itt ( tuning, stoppie)
Tuning: Kurvára nem azon van itt a téma hogy szarvagy a Ns1eddel 16évesen hanem arról hogy egy kommentedbe 200helyesírási hiba van de az egy dolog...3x olvasom el és nemértem ...ez is egy dolog... 16évesen Ns1el a segegd alatt 600as gépről beszélsz amihez se lóvéd se tudásod... a te helyedben örülnék egy 96 körüli Rs125 nek és azzal megtanulnék motorozni és utánna lehet májerkedni...
amikor már nem 4literes fogyasztásod van hanem 8!! meg amikor már teszed bele bőven a kilómétereket akkor már lehet hogy a közértbe meg a retyire nem motorral fogsz menni...(saját tapasztalat)

Stoppi: te meg elöbb érezd a motort és utánna kerekezzél...de amugy megsúgom hogy kurvanehéz 1kerekezni az Rs sel mert marhára elöl van a sulypont és alig van benne ehhez erő...a másik hogy a váltót láncot telókat stb szétgyilkolod ezzel...de amugy lehet szórakozni, ha van lé...
Engem meg fogadjanak örökbe!

Multi milliomos szülők egyetlen gyermeke szeretnék lenni...
sztem is de akkor picit fogjátok már vissza tisztelett a kivételnek
Abba is gondolj néha mielőtt sajnálkozol hogy más éjjel-nappal kapál havi 5-10E Ft-ért !!!
Meg éheznek Afrikába .... Ami igen szomorú a 21. sz-ra nézva

De nézd szerintem kár erről szét Off-olni a topicot
bazzd meg nem azt mondom te is könnyen vagy ... és ezt most nem akkarom részletezni miért is azt te is tudod
Szervezzünk gyűjtést
Szegény tuning
Adj 1 számlaszámot átutalom a havi zsebpénzem
szegényke ....

Mindenki adja tuning-nak az Adója 1%-át
Meg a havi zsebpénzét

SZEGÉNY tuning
kezdelek sajnálni
Régebbi MR-ben volt valami ilyesmi cikksorozat, Bacman osztotta az észt ilyen dolgokkkal kapcsolatban. Szvsz semmi másra nem jó csak a motort gyilkolod.
Okés ....
Kielégítő választ kaptam
Ki mondta hogy ezzel akarok májerkedni
Ki mondta hogy 3 centis majrém van?
Nem akarok egykerekezni... (esetleg Stoppie )

Csak kérdeztem hogy hogy is lehetne ...
de ha figyelmesebb lennél raktam be 1 videót, és csak azért kérdeztem hogy értsem a dolgot
vagy hogy van-e valami 5letetek

Szó nem volt arról hogy én akarok kerekezni!!!!
De ha te úgyértetted akkor BOCS.
NEM ÚGY ÉRTETTEM!!!!!
és ez nem paranóia
tudjátok van akinek nem teszik egyből a segge alá a 125öst ha nem próbál nagyobbra gyűjteni... dolgozok minden nyáron 3 éve, gyűjtök, tanulnom kell még plusszba hogy tudjak majd venni vmi csicska motort magamnak
Mesélj már nekem a "majomkodásomrol"
Mit értesz ez alatt??
Tuning te paranojás beteg ember vagy... tipikus eset h h tud idegroncsá tenni egy embert a buzi világháló
Legalább él a forum
Egykerekezni RS-el hát te normális vagy???????? Neked nem motor kell bazd meg hanem cirkuszi bicikli(monocikli ha úgy tetszik).De végülis van pénz szimeringre, teló olajra,kormánynyak csapágyra és akkor még csak az olcsóbb dolgoknál tartunk. Elég ha egyszer baszod el a kerekezést és cső a motorral többet nem kell motorozni se.De igazad van attól lesz valaki fasza gyerek hogy egykeréken motorzik,és középen kopott a gumijából 3 centis csík.LOOL
te aztán nagyon tudod..... de akkor legyen igazatok
na akkor szted miben szedjem össze magam (most fogod azt írni hogy az üzieim)
azert mert annyi agyad van mint egy kobor kutyanak.
szedd mar ossze magad mielott irsz egy egeszseges mondatod nem volt meg
most azért basztattok mert ha vmit kérdezzek vagy vki leugatt és vissza szólok vagy mert azért mert nem vok kulák hogy elő veszek csak úgy elő kapom a zsét