Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én elviszem a motorotokat Ducatoval... 5000Ft/óra a bérem
Robbantott rajzok e típusokhozz!
http://www.easyparts.nl/choose...
Kivolt ez a balfasz? Aksi, olaj minden fojhatott. Iszonyat nagy paraszt ember lehetett.
pl így is lehet
miyen autóba fogod tudni beerőszakolni a motort?
sziasztok én egy 2000-nél fiatalabb rs125ös blokkot keresnék
minden megoldás érdekelne
Rotax 122eshez van eladó hengerem nicasilos nem 100%-os de bőven használható még, igény esetén használt egy vagy 2 gyűrűs dugóval (vertex / asso w.)eladó/elcserélhető polini hengerre ami 123-as rotaxra való(csak nicasilos és dugó hengerfej legyen)...
Jó lenne ha már kész lenne a motorom.......
Hát fiam az a hajó már elment
Már nincs Apriliás ruha sajnos. Nem is lesz
felénk is vannak hasonló utak.az autópálya-karbantartók miatt...
jah apropó, tegnap mi történt velem... történt ugyanis, hogy elmentem motorozni (huhh! ).
NOde a lényeg, az algyői körforgalom után a molos körforgalomnál balra menet (Tápé fele) a molnak vannak lerakatai a pusztában.. Tök sok út megy a kutakhoz meg telepekhez egy rohadtnagy pusztában, atom keskenyek, de jó minőségűek! Ja és olyan király kanyarok vannak, hogy beszarás!! Igaz nem versenypálya, de kezdem érteni mit szerettek a pályázásban :)) Volt egy két hosszabb kanyar, amibe belerongyoltam 100körül, aztán 130al jöttem ki a kanyarból.. tök keskeny út, jobrról balról susnyó, és az volt a dúrva hogy a kanyar meg csak folytatódik, folytatódik.. állat volt! mondjuk ha ott jön szembe egy teherautó, akkor kanyec :(
Meg volt ilyen jobbosból balosba átdobós, lehetett gyakorolgatni a kanyarodást! A keskeny egyenesekbe meg 140felett ,olyan volt mintha repültem volna!
Életem egyik legjobb mocis élménye volt, de este megfogadtam, soha többet nem megyek vissza oda, mert kibaszott veszélyes!
Viszont egyre jobban akarok pályázni!!!!
szomorúan reális
Beszarok!
egyterű személyautóval . jah és úgy néz ki hogy én is indulok a Dunlop Trophyn
Valaki innen a Fórumról jön még ???
Attól függ hol akarod használni...
rajtad kívül van más látogatója az oldalnak?
Ezek után már csak a kui hallt meg minél fiatalabban minél nagyobb motorral versenyt kell bevezetnie.....
nem egy nagy durr az oldal
nem egy Bithumen színvonal
2 zene meg 3 játék van fent
ennél bazz Comodor 64-röl többet összehozok

Tuning oldalának szabályzata: I. TILYOS HEJESEN IRNÍÍ !!
II. AKK I HEJJJESEN ÍRR ÁZT KI RÚÚ G OM!
III. TILOS A MÁS IK ÍRÁSJÁNAK VÉLEMÉNY EZÉSE!!!

Tuning oldlán verseny felhívás: Ki az aki Simson után nagymotorra ült??

Nyertes: aki minél kisseb motorról ült ál a legnagyobbra, esetleg legfiatalabban kezdte a nagymotorozást úgy, hogy elötte semmi tapasztalata nem volt
jaja!azt néztem én is....lehet vmi HMCS a gazdája és ott virít vhol a menő neon..
meg a többi....
Huhh.Kössz az infot.
ő motoros rendőr....kiemelném a RENDŐR szavacskát... nem lehet törölni...de még soha nem nézett be az rs125 topicba
Vegyétek azt h nem mondtam semmit.
Csá.
Ő ki?Nemtod h lehet hozzászolást kitörölni innen?