Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Példának okádék....

Én is VFR400 valamint Fazer 400után ültem a csicska 125ösre...
És aki ezért szar alaknak tart az a SZAR.
És megsúgom ha összejön egy 250es RS akkor másmilyen motor nekem nem is kell...
apádat biztos
jamal te tiszta hülye vagy nem én voltam a hibás a balesetben bazd + fogd már fel ez ugyan az mint ha apám neked megy kocsival te is összetörnéd sztem
úgylátom itt mindenki sokat aludtdélután
Itt mindenki pihent, semmi fáradtság, csak a fikázás friss erőkkel

Inkább azt a fostos 3 videót elemezzük amit beraktam tegnap
Ki kerekezett már az RS-ével
Mi a Technikája??
Az 1értelmű hogy kuplungolni kell
de mész 500-es fordulaton, elkezded húzni, aztán 6-nál belekuplungolsz???
Vagy mész 6-7 ezres fordulatom kuplung és nyélgáz
Melyik a járhatóbb út

És az a váltásjelző sípolás
Kinek mi a véleménye róla
senki nem fikazza a motorodat. a majomkodasodat fikazza teljes joggal.
50-es után amit sikeresen összetörtél 32 km/h-val gyönyörű gondolat egy 600-as..
te mekkora majom vagy bazmeg.. mindenki leszarja motorodat te vagy a nyomorult kis kocsog nem a motorod. nehogymar bencehez hasonlitsd magad mert sirva fakadok
gondolkodni nem szabad ??? tudtommal szabad ország, és mért baj ha véleményt kérdezzek ??? ha jól tudom ez fórum
1 hete még 600-ast akartál
hát ti tiszta hülyék vagytok most mért kell basztatni a másikat ha nem egyből ha megvan a jogsi egy új gépet raknak alám ha nem 50esen vagyok még. akkor ennyi erővel bencce is ugyan olyan szar mint én mert csicska 125ösön ül még 24évesen ........ ugyan ez megy itt
úgy ugattok mint a kutyák mikor még egy rossz szót nem szóltam....
Srácok ezt most szoptátok be Tuningnak mindjárt kész a motorja és utána könyörtelenül levadászik mindenkit
corsénak igaza van, csongi te meg lehet hogy olyan buzi vagy mint a képeken ha olyanokat nézzel .... no comment
dadis te meg télleg minden kit csak fikázni tudsz egy értelmes hozzá szólásod nem volt eddig nagyon, elhiszem hogy tudsz motorozni jól de már kicsit vissza vehetnél a tempóból
Neked valami betegséged van szerintem. Abban leled örömöd ha lefikázhatod más motorját?
Inkább vegyél egy motort ne a pofád járjon.
Ezt nem értem miért fáj neked???Mi a fasz nem nézhet ki jol a motor?? Talán minden motornak ugy kéne kinéznie mint egy romhalmaz???
És neked mi közöd az apriliához??
KÉSZVAGYTOK MINT A HÁZIFELADAT!!!
Majd ha abbahagytad a racinges matricazast meg thermignoni ragaszgatast aminek soha nem volt koze apriliahoz meg a vaz polirozast majd akkor ugassal.
No comment ezzel a hozzászolásoddal leirtál mindent magadrol...pfff
wow, ragasszal meg ket motul matricat hatha kemenyebb leszel tole...
Válogasd meg a szavaidat hülyegyerek!Ha már értelmeset nem tudsz szolni legalább kussolj.
Pfff!

Akkor ohne esélyem...

Két ilyen elvetemült pályaorientált emberrel kár kesztyűt húznom...

Majd kergetlek benneteket...
Megyunk! :D
És most olvasom a leveleimet!!!

Tehát 2007. május 27.-én ismét megrendezésre kerül a Kecskeméti Gokartpályán a Motul amatőr verseny...

Csak az égiek legyenek hozzánk kegyesek felhótlen jóidővel...
Voltál már a kecskeméti gokartpályán???
Vagy csak hallomásból ismered a rendszert???

Tény hogy olcsó, de kúrva kicsi is valamint nagy motorral nem is tudod élvezni...
És egy kicsit elhanyagolt a pálya állapota...

Egyébként a system az az hogy 5ezer Ft egy napra (500/15perc 1000/félóra)a bérlete de az sem csak a tiéd amíg lejössz pihenni mennek fel gokartosok stb. meg egyébként is az egynap szerintem kivitelezhetetlen...
De lehet hogy én vagyok puhány!
http://www.youtube.com/watch?v...

erre az esésre gondoltam...

Ígyvan Dávid, téma lezárva