Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt tudod hogy tulajdonképpen mindenkit arra buzdítasz hogy warezoljon?de nem teszzük itt ne próbálkozz és ne reklámozd magad me összetalálkozol pohival és neked annyi
Igen, már írtam
csá.
Ezt már irtad?
Csak ennyit fűznék hozzá:

http://t4.imagechef.com/ic/img...
Hehh mi megy itt Inkább motorozzatok
Én ma voltam nyomtam kb 150km-ert Kirááááály volt
Jobboldali telószimeringem összefosta magát ugyhogy veszek egy párat...
Milyen telóolaj kell bele??Hanyas?
Joe-z te véletlenül nem árultál apriliás ruhákat? mert vmi olyasmi rémlik póló kellene
Az egy sportmotor barátom!!! Nézd meg mi volt a 600RR előtt a Honda 600-as sportmocija : EZ
Addig csináljátok ezt, amíg nem jön egy rakás rendőr és k**ja szét a seggeteket... Ti tényleg ennyire hülyék vagytok???? De ha nektek megéri, csináljátok...
de azért az oldal ne legyen teli helyesírási hibákkal
Csá adrenalin!

Jó az oldal én is most szerkesztek egyet de elakadtam msn-en megkeresnél ?
Hy all.
Nemtom mennyire szerettek zenét töltögetni de itt 1 jó oldal haverokkal csináljuk.Van itt progi + minden.
Ha van valami jó számotok v valami jó progitok v akár mi töltögessétek fel.
spwsite.try.hu Reg aztán go fel
Vedd akkor meg
és te mondod tuningra hogy értelmetlen válaszokat szokott adni...
hát az nem az:) fujjjj nem kell:D
nem sportmotor?és kit érdekel hogy nem az?
megnéztem a képedit:) azért az uccsónál arról a napról te is tudnál mesélni:) sőt mindenki. kornélnak hazafele leszakadt a kmóraspirálja én meg már akkori 8assal a lánckerekemben mentem haza h ledarálta a vázat
Akinek 98 után RS-e van (kivétel Tyt )
Ilyen a plexitek úgy ránézésre?
én sem használtam...
szerintem senki nincs olyan barom, mert csak szarabbul jár..
de erre majd tuning is rá fog jönni ott!
hm..akko sorry..én nem emléxem..legalabbis nem hazsnáltam,el voltam foglalva Máraival
Mikey, magyar helyesírási kéziszótárat használhattunk középszintű magyar írásbelin! persze hülye volt aki használta, hiszen egy csomó idő elmegy vele! mellesleg az már rég rossz ha valaki erre alapozik! tuning! inkább tanulj meg írni!

az f4i meg nem rossz motor, sőt! sokoldalú! de nem egy kiköpött pályagép!
egészségére... az nem is sportmoci... az egy szar
én meg akarok a freccia után egy 600as hornetet+egy rs250-t de jó lenne egy gixxer 600 k5 is..és szted ez ki a afszt érdekel?
én is ien viaszos akármit használok a kabátomra,kis feher tubusban van adnak hozzá szivacsot is asszem na tökmind1
nekem meg 1 sincs...de tuning mien fasz szótárról dumal? irasbeli érettségin lófasz nem lehet nálad magyarból...
LOL ami itt megy

Bencce!
Zsírr! ...vagynem. Olaj!