Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mas teszta, ok nem azert esnek olyan jol mert elolvastak azta szennylapot, hanem mert esnek evente 20x.
szal én arról akartalak meggyőzni hogy a profik vagy akik már versenyeznek azok már "megtanultak" esni... pl: csúszol csúszol és asziszed hogy már annyival csúszol hogy amozgási energiádat felhasználva feltudsz állni két lábra pedig még mész vagy 40el a betonon de neked a 140hez képest lófasznak tünik és megprobálsz felállni és akkor jön még a szaltó amikor töröd mindened... másik hogy a kezedet probálod magad mellett tartani hogy ne összevissza kalimpáljon mert akkor szokott törni...Rossi idén amikor eltörte az ujját, azt a bukást nézd meg!!! keze összevissza kalimpál...csoda hogy ujjtöréssel meg zúzódásokkal megúszta!! de belinkelek mingyá egykét videót hogy megmutassam mire gondolok!!!
E!
kihagytad az autót nőkkel
gondolkozzá tanyatuning,nem kidobáljuk az ablakon pénzt,ennyi erővel amikor délutáni rajzszakkörre mész a köjök klubba és befizeted a belépődet az is pénzkidobás...
Te menjél csak mindig utcán,vegyél egy 600ast,mert a 125ös ugye felesleges lépcső,és menjél túrázni,majd felcsavarodsz egy fára mert közöd nemlesz ahhoz mit tud a motorod,mert aki azt a határt utcán feszegeti az egyszer megüti a bokáját.
hagyátok már ... van aki utcán szeret motorozni, meg persze nem minden ki fog 6ezer forintot kidobni az ablakon pályázásért ezért megyek én is majd gokart pályára vele mert 1. olcsóbb 2. akkor motornak elég az
Hello minden apriliásnak!!! Megyek ki április elején olaszországba és akinek kell jó minőségü aprilia cucc a motorjához az szóljon a 06303662187-es telefonszámon vagy msn-en:janaboy016@hotmail.com
bazzzzeeeeeee de állat vagy ma
Meg ilyen langyos tulajjal.
az a motor soha az életében nem fog pályát látni.. ilyen fényezéssel...
ha megér a design miatt több mint 25 ropit akkor vegyél... sztem egyébként felesleges:) a gyári szép tiszta átlátszó a legjobb sztem.
Gyere egyszer fel hringre vagy euroringre azt megnézzük mi a sorrend
Bence szépen leírtam h még csak 1x estem akkor sem nagyot. Még soha nem volt semmim eltörve.
igen igazából a reklám meg minden a motorosokat szolgálja, sőt az össztartás is nagy motorosok között, meg igazából minden a motorosok érdekeiért és jókedvéért van.
Lécci lessétek meg a képeimet és mondjátok meg nekem ,hogy szerintetek tegyek rá fekete bubis plexit vagy maradjon igy a müszer?Szakértők véleményét várom...
Engem nem érdekell, hogy mennyia reklám! Ígyis tök soka hasznos oldal, és kifejtették már benn többször, hogy a reklám is a motorosokat szolgálja!
Sziasztok!! nem tudjátok menyibe kerül hringen az aprilia motoros suli???
Hát igen Mito versus RS látszik hogy mi megy elöl ugye
De amugy nem igy van a sorrend sajna
De jók a vidik
egyébként ezt nem szivatásból kérdezem, én is istem már nagyot amikor azt gondoltam mekkora fasz vagyok utána...
tuning te van még oyan ember akit ne vettél volna fel msn-re?:)

CSongi te hányszor estél egyébként, hogy már ennyire rutinosan kened a témát, h pontosan mit érzel az első a második meg nem tom hanyadik esésnél? nem te voltál aki 10-el elestél is kitörted a kezed? már boccs:) mert nekem akkor oyan érzésem lett volna h baszki mekkora lúzer fácán vagyok
A motorrevűbe az a tré hogy nagyon sok a reklám oldal.. a superbikeban is van deee közel nem annyi...
Nem kétlem! Csak én szeretem, ha a technika oldaláról közelítik meg az ilyeneket, és abban a Paulovics nagyon jó volt!
De nem kell félni, ettől függetlenül én még maradok MR előfizető :)
holnap estefelé leszek msn-en éjjel 11 körül. előbb nem az biztos. Pénteken leszek kb délután 5 és 7 óra között. Majd felveszlek aztán kérdezhetsz