Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dadis te akkora paraszt vagy bazz 16éves vagyok van köztünk fél év kor külömbség.... pffff nevetséges
Mitkell neked még választani 13 éveses???? Max azt, hogy melyik bögréből igyad a reggeli kakaód. aprüff.
Joe-z gyere már fel msnre vagy adj tel számot a kistuning5@freemial.hu -ra mert engem is érdekel ez a suli és faktot kell pár héten belül választani szóval valahol beszéljünk már meg hogy milyen az a suli.... stb
akkor irány az msn
igen!akkor van gáz...
nem olyan céllal megyek,de akár mondhatod is
Ezzel arra céloztál h mondjam a jó kocsmákat?
Nem úgy van az sajnos... Attól még h lessz dubai állampolgárságod nem kapod a havi 3 millát. Asszem a 2. vagy a 3. generáció kaphatja csak 18 éves korától. Szóval ha be akarod biztosítani az unokáid megélhetését akkor irány Dubai. Amúgy kerály hely lehet, egész évben motorozás jeee...
legyen Dubai ott a semmittevésért is tisztességesen megfizetnek.. ..apropó ,holnap megyek gödöllőre
osztálytársam mesélte, h a család egyik barátja kiment dolgozni egy évet izraelbe. Hazajött, jelentkezett valamelyik bankhoz, elküldte a cv-t, és pár nap múlva hívták h hétfőn kezd. De sztem az is elég ha ilyen kis izraelita kalapocskában mész be interjúra... (a zsidó szó miatt már kaptam pár lebaszást, úh azt inkább hanyagolom mostanában... )
inkabb ki kö menn idubaiba..motoroztatni a sok arabot
szerinted?:)
én kössz inkább maradok, nincs kedvem a kalaposokhoz:)
Miért Izrael???? Nem értem
Igazából tényleg a kapcsolatok a legfontosabbak. Vegyük az autósszakmát. Mindeki ismer mindenkit. Alapból úgy hívnak be beszélgetni(egy jobb állásnál), h megejtenek 3 telefont, és ebből már mindent tudnak rólad. A diplomát meg le se szarják az számít h mennyire vagy benne az egészben. Persze ahhoz diploma kell h elkezd az egészet. Vagy családi háttér...
Amúgy meg ha tényleg jó munkát akartok akkor menjetek ki dolgozni egy évre izraelbe. Írd bele az életrajzodba és már fel is vagy véve egy rakás multihoz meg bankhoz...
nem bármikor ,bárhol!!!
De elég sok helyen van reális esélyem (ismerettség miatt is). Egy a lényeg diplomát kell szerezni különben nehéz lesz az élet
Milla fölött Mo-n nehéz keresni Kezdőként egy cégnél természetesen nem De el lehet jutni gyorsan egy szintre ami ,már igen jó Saját vállalkozással simán realizálható a havi 1 milla fölötti összeg nettóban persze.
NAgyon sokan mondják, hogy majd 40-45 évesen abbahagyom, és életem végéig csak költöm ...
De senki nem hagyja abba, mert midíg több és többpénzt akar az ember!!!
Ha van 3 db 10 millás autód, meg egy 400 m2-es villád meg 300 milla zsebpénzed 40 évesen, akkor majd akarsz 4db 20 millás autót, 2db 600m2-es villát meg 1 milliárdot !!!!!
Ezeknek az értékeknek semmi közük a valósághoz, csak ábrázolás jellegű ....
De sztem ez faszság....
Meg ha megvan a lehetőséged akor miért csak annyit keresel hogy te elélj? miért nem annyit hogy az utódaid is

Mindenki egyre többet, és jobbat akar.... Azért nem megy senki 40 évesen nyugdíjba
Pedig hidd el rengeteg ember megtehetné!!!!
Tehát aztmondod, hogy a diplomáddal bármikor bárhol eltudsz majd helyezkedni és milla fölött fogsz keresni. Ígyvan?
Könnyen sokat keresni. Ez a cél. nem az a fasza gyerek aki napi 10 órát gürizik, mocskosan szar melóval stb és keres 150ezret. Én ennél azért többet szeretnék elérni az életben nem véletlenül tanulok, építem a kapcsolataim és ha jó leszek akkor 40 évesen már nyugdíjazhatom is magam lesz elég gempa élni
Mellesleg egy szóval nemmondtam, hogy szerelő leszel. vagy annak kellene lenned.
Büszke lehetsz magadra.
nem szerelő leszek Lehetek mondjuk idővel márkakereskedés vezetője, vagy az Audinál Győrben akármilyen középvezetői állász betölthetek stb stb. Attól nem kell tudni autót szerelni
Nebeszélj hülyeséget.