Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát, akkor akinek most van sportkocsija/sportmotorja az élvezze ki
Mert utána jönnek a Hybridek
Milyen jólesz majd hidrogént tankolni
Meg nemlesz sok gond a sebességbetartatásával

Remélem találnak még valami gecinagy olajmezőt
Egy pár kormánycsutka meg egy garnitúra használt gyertya valamint kopott első fékbetét....
Használható nem...
Deee kormánysúly!!!
Jah srácok itt a vég a legoptimistább előrelátások szerint is 2020-ra kimerülnek az olajkészletek . A kutatók többsége szerint már 2010-re nagyobb lessz a kereslet, mint a kínálat, és kva nagy áremelkedések lesznek . áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
900.000ért adják de 600 körül beszámítják az enyémet
GYári teljesen csak arrow kipuff rendszer van rajta.karcmentes, 7000km van benne.
Zotya! A VFR korszakból nem maradt pár alkatrészed???
Éppen most cseréli le. Most nem ér rá ide írogatni
Szép a vasad papa!
Tetszetős!
És az arrow
Üdv közöttünk!!
csak kiváncsiságképpen mennyibe vetted?

ird le milyen a gép...gyári 125? mennyi km? stb
Ember! Mond már meg h mihez értesz, ne csak a rizsát, h bárhol elhelyezkedhetsz
sziasztok.én most cserélem le az RS 50-t egy RS 125-re (2005) és minél többet szeretnék megtudni róla(mennyit megy?megbízható-e? stb.)előre is köszi!!
Igen nálunk a Kandósok mondják a villamosmérnökök a sok kocka,b.zi,nyomorék gyerek. Büfészak??? hmmm hát nemtudom te hova jársz de a BMF-en k.rvára nem az Úgy szórják az embereket ahogy kell
Csongi: ha nem lennél olyan sötét mint amilyen vagy akkor tudnád miről beszélsz és nem ilyen szöveggelk jönnél h "hogy kell műszaki managerkedni" Nagyon okos vagy gratulálok Egyébként nagyon sok területen el lehet ezzel a diplomával helyezkedni akár az autóiparban vagy akár bármelyik műszak cikkeket gyártó cégnél....
Elmondom hogy pont műszki menedzserekről mondják azt hogy Büfé szakra járnak...
Én is műszaki menedzser lesek de inkább utóbb mint előbb...
Bekerülni nem nehéz bentmaradni azt annál inkább Nálunk most van a szopo 2. évben. villamosságtan meg ilyen finomságok
Hát lehet h nagyobb rálátásom van a világra mint neked Tyt bácsi.........
Tudod mint a Frei műsorában is mondják : " A széles látókör naggyá tesz"
Öcsém azért kell ilyen szakokat választani mint pl a műszaki menedzser amit ha megcsinálsz el bírsz majd helyezkedni!!!!! Menj fel bárhová ahol álláshírdetések vannak. k.baszott sok álláshírdetés van evvel kapcsolatban!!!!!! Egy bölcsész diplomát nyugodtan lehúzhatsz a wc-n ezt nem!!
Egy jó szakma, aztán valami jó diploma, amivel lehet valamit kezdeni. Elsőt már elbasztam, úgyhogy sajnos marad a második ami meg nagy szopás... és nem is biztos h sikerül
én bátyámat helyzetét vettem alapul ahogy én már nézem a South Parkot ő meg akkor kezd el tanulni és éjjel felkelek hugyozni ő még mindig tanul ( Szent István Egyetem Gépészmérnök)
szal ez nekem nemhiányzik ja és ez megy rendszeresen nemám 1évben 1-2 nap...

Tudom késöbb nagyonfaxa lesz neki mert majd sok lóvé meg stb de lehet nagyon nemígylesz...

Csak kérdezte a fiatalság hogy mi merre hogyan aztán gondoltam leirom hogy nem az az élet mint középiskolában...nemvéletlen hullanak ki az egyetemekről az arcok...(érdekességképpen bátyámék 150en kezdték és 15en vannak asszem )
nembiztos hogy jól látod.. sőt....
én abszolút nem így látom. jó, sok helyre igaz amit írsz de, NEM MINDENHOL!

SZTE-GTK pl a világ legkirályabb helye, és én fél év után tök életrevaló és fullgazdag vagyok
egyenlőre a jó átlagon meg egy csomótárgyból emeltszintű érettségin meg nyelvvizsgán járjon az agyatok mert akkor felvesznek titeket kurvajónevü szakképzésekre (mind1 mi csak Menedzser legyen a vége) aztán már csak a sok lóvé kell hogy a tandíjat meg a sok faszságot közbe tudjad fizetni...ja és kb annyit tanulsz egy ottani kisdolgozatra mint majd az érettségire
Ja és ezek után ha fingod nincs az életről akkor lehuzhatod a retyin a diplomádat me nemfognak utánnad rohanni me neked diplomád van... KB ígylátom a felsőoktatást napjainkban én Szakmát nyomok de ott is szopatnak
csütörtökön fél10 körül érek rá (kicsit sok a dolog mostanában)
neeeeem, ez egy olyan jó kar és szak, ahol ha tanulsz, elmondhatod magadról aktuális helyen és időben (Joe ebben király :) ), hogy "én műszaki iskolába járok, épp ezért jobban tudom hogy ez így meg úgy van" ,és " én gazdasági iskolába járok, épp ezért jobban tudom hogy ez így meg úgy van" :)

bocsi Joe
Pangáás van 1000-rel
Nesze semmi fogd meg jól... Amúgy ott mi a rákot tanítanak? Hogy kell műszaki managerkedni...