Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod Joe,
Nehéz bekerülni a BMF-KGK műszaki menedzser szakára (természetesen csak az ANA-s jöhet szóba)
mesélj már róla (akár MSN-en is(címem az adatlapon))

Köcci
Szép ez a replika.
ált. 6-7ig szoktunk maradni...
inkább akkor legyen csütörtök:)
holnap nekem 5től fél7ig jó, illetve este 9 után.
Szegedi villamos vonala? elmondom Neked, van jópár villamosvonal szegeden, kb 7...
Itt vhelyen szépen felszállsz a kossuth téren a buszra (pont ottvan az otpvel szemben a megálló), és az lerak ahol szeretnéd :) szállj le a brüsszeli körútnál szegeden, onnan megy a 4es villamos ami elvisz (szerintem) Téged ahová szeretnéd :)
há itt ülök hódmezőn a fiókban épp:) holnap sör? vagy valah tervezd már meg:) nekem a koronába kell mennem az ott van a szegedi villamos vonalán. csak valah a buszhoz kell eljutnom meg az hol tesz le?:) szal nem tudok én itt kiigazódni.:)
nagy a pangás srácok...
jah csak kb 40 km tőlünk egy aprilia bolt, szal amint lesz időm meglátogatom.. gondoltam megkérdem baZ hátha vki tudja...
oks, majd kontakt!
csőő!
ha jól gondolom (vagyis jóra gondolok), akkor az jó helyen van a belvárosban
villamos megy arrafele (remélem nem tévedek :)) )
na majd holnap mondasz vmit :D
hotelben
sztem hétfő után már jobban átlátom a helyzetet és akkor kedd v. szerdán!
na.. valami corona vagy korona hotelban. nem tom merre van meg azt sem h a busz hol tesz le...
Sztem bemégy az Aprilia boltba ott lehet többet tudnak mondani.
Hy!!!
Nem tudja vki h mikortól lehet rendelni a 2007es rs-t? remélem március elején már lehet..
itt is tűrhető volt de épp a házat bontottuk
de jó Neked, itt full gány idő van
Valamelyik este, ha végzel ráérek esetleg! :)
22:30kor indul az utsó busz hétköznap át szegedre!
Szegeden hol fogsz lakni ?
húú gyerekek itt nagyon jó idő van ,mehetnék motorozni erre mennem kell mindjárt edzőmeccsre ...na mind1 majd ha hazajövök
mi eddig mekkora sötétségben éltünk itt a doctor megmutatja: http://www.youtube.com/watch?v...

hidrogén motor
kb csütörtökig leszek. elég nagy a hajtás ugyh minden nap későn 5-6 nem ritkán 7-8 körül végzünk. de hétfő kedden szerintem inkább 5-6. meddig járnak buszok hódmezőről szegedre? mert szegeden voltam már párszor ott már eligazodok csak oda kell jutnom.
hát jah csak ha nem esik szét monyuk akkor is szétszedtem volna de lehet nem ennyire szal ez igy is ugyis szétesett volna
de most minden szir szart megcsinálok rajta és akkor tip-top lesz a szezonra
Monnyuk egy ilyen olasz 2T paripára mindig kell köletni valamit
Ha hamarabb megnézed lehet javítható lett volna...
Mert amíg nem esik ki addíg lehet vele kezdeni vmit...
Pedig a lánckerék jó rá...
Ne törődj vele szerintem az enyém is mozog!
A lendkerék csúnya, ez már így kuka...
szép gép