Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most nézem te bajai vagy én onnan hoztam a motorom xD
a lánckerék pedig ugy mozog ahogy probáltam ábrázolni De ez nem olyan gáz mert már meg van nyulva 1-2 fog rajta szal sztem egy csere orvosolja majd a problémát és ez már elvan kopva és azért csinálja
igen a gumigyűrű rajta van de majd midjárt csatolok 1 képet hogy milyen irányban mozog.
A mágnes peddig annyira ment szét hogy hát kurvasok darabba
Az első tengelyén rajta volt a tengelyen lévő gumigyűrű???

Egyébként én is jártam már úgy hogy szét esett a mágnes...
Pont az új ára miatt a bontott is ökör sokba keről...
Mennyier van szétjőve???
Szó szerint szétesett (mert az enyém igen) vagy lenkerék alján elrepedt és kimozdult kifelé???

Meg az enyémet apa kúrta szét mert ő ért hozzá címszóval.
oksa! Én is rá gondoltam igy előkörben csak gondoltam beirok ide is ha már ilyen nagy a pangás
Veddfel a kontaktot MItogerivel.
nah hát ha valaki tud valami okosat az ne habozzon megosztani
egy két szót hülyén fogalmzatam meg de remélem azért érthető
a következő problémám hogy a lánckerekeknek elég nagy a holtjatékat (értem ez alatt azt hogy pölö az első az mozog föl le meg minden irányba és sztem eléggé szét van kopva és cserés lesz) a hátso az jo de miután kivettem a kereket és oldalára fektettem akkor nézegettem a hátsót és annak is föl le van egy bizonyos mozgása ami nemtom hogy nrmális-e vagy sem
jah nagy volt az unalom
Hát nagyábbol szétszedtem és a következő problémáim vannak:
a lendkerékben a mágnes darabjaira hullot italmondonal néztem és a 90ropi az elég huzos...
Most majd felveszem a kapcsolatot néhány bontós sráccal.... mert sztem csak azt a mágnest körben külön nem lehet venni mert ahogy néztem elég speckon volt belefogatva és ezt házilag nem lehet összegányolni
te aztán jól unatkozhattál
Nah mivan itt??? máskor 4 oldalakat olvasok vissza most meg panagás
Nah akko majd akkor én mondok valami ujat
Unatkoztam délután aztán golndoltam kicsit szétkapom a gépet mert nem igazán volt okés 1-2 dolog
mondjuk nem ítélem el őket,de azért.....mondjuk az komoly volt amikor bent voltunk 2 hete és mentek a mosdóba kannás bort inni a takarítónővel, mi sírtunk annyira szakadtunk
bazz ott full buzi pincérek vannak
Na mivan srácok nagy itt a punnyadás!!!

Este ki merre??? Kornél? Bence? Én Jam-ben leszek a Mammut aljában



Tyt: minek az Ak jogsi??? VAn már A1-ed nem??
Nekem már megvan A1ből is meg Bből is a kresszem. A gyakorlat még sajna egy kicsit odébb van.
Ak, B
milyen jogsira ?
Bencce!
melyik nap leszel itt? És meddig tart a melód? Sörözésben benne vagyok! hétfőn 7ig vok szegeden, utána csütörtökig minden nap 4ig, szal utána ráérek! Ja kedden megyek (ha minden igaz) beiratkozni jogsira, szal örülhet mindenki :)
bencce ez hogy jött???dagadtgyerek...
Na akkor barátom te vagy az én emberem!
Tölts fel fényképet meg telszámot aztán meglátjuk
Tudna nekem segíteni valaki , hogy hol tudnék beszerezni honda ns 125 - höz szerelési utmutatót?
ruhával 75 kg, és ugy főuton 172