Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kihozod az utcából a 2 ETZ-s trógert a kutyájával meg a háziállataival az engem nem érdekel. de majd meglátjuk tavasszal:)
egyébként félreértés ne essen én sem voltam valami sokat pályán. de soxor terveztük de senki nem jelentkezett h jönne. csak egy példa. május 20-án egész nap FULL ingyen volt a h.ring. fórumról én voltam kint meg egy cbr125ös srác, Zoli. ennyi... ennyit az összehozok 10 rs-ről...
Fogadjunk. 2db 125-ös kell v. mindegy milyen?
az meg hogy ki mivel van tisztában, hát abba ne menjünk bele. lehet pont te járnál szarul. lehet...
miféle koksz?
nem hiszem hogy okot adtam volna hogy ilyeneket állíts. nem hiszem hogy valaha olyat mondtam volna Rólad, hogy a motorozásod szerencsétlenkedés.
innentől kezdve vége a jómodornak, és csak annyit mondok: kapd be a faszom...
megnézem mikor szedsz össze te magadon kívül 2 embert egyáltalán. azok is az utcából lesznek összverbuválva mert fizeted nekik a belépőt:) itt jóideig mindig kérdezgettük a népet ki jön e-ringre ki jön e-ringre, ki jön mátrába. ehhez képest kornéllal meg csabival motoroztam mindig. főleg csabival. elején még volt iyen nagy túra jött krisz meg f4ter meg cbr-esek de nyár közepe fele senki a füle botját nem mozdította.
jövőre sem számítok másra, csabi, kornél, jamal, fábián az akik sztem járni fognak pályázni. meg dadisék.
szedjed ra a kokszodat az majd meggyogyit.
durvan nem vagy tisztaban a motorozas szo jelentesevel, amit te csinalsz az csak egy szerencsetlenkedes, foleg telen.
Izületeidet nagyon tönkre vágod ha hidegben motorozol
én most is nehezen kelek, 40 éves koromra hozzászokok h ez így megy:)
ja alkalmatlan mivel a subaru egy RS4es 300as tengelytávval és csak rs4es kategoriában versenyezhet.Picit szabálytalan a dupla kipufogó aminek csak optikai haszna van dehát így szép és kész a másik egy 21es savage eszemben sincs vele versenyezni.
van termés láttom, de most szarul vok és nincs kedvem olvasni
héló, óvatosan a szavakkal, barátom!
tudod, csigalom, nyugavér! tudom mit csinálok...
Gratulálok elég nagy hülye vagy!!!! Majd 40 évesen nem fogod aztmondani h megérte mert az ágyból nem bírsz majd kikelni!!!!
Mától énis szabad vagyok
És tökjó átlagomvan, meg minden, holnap generátorprojekt
igaz én amig a freccia készülőben van csak simozok..de az is jó móka ienkor..
Ja, hát az talán necces lenne De mindent meg lehet oldani...
köszönöm, igyexem!
Hát, ehez nincsmit hozzáfűzni, motorozz csak.
Léteznek jó védőcuccok.
jónéhány telet átmotoroztam már, és igen, kibaszottul fáj a derekam, sőt még néha az izületeim is!

de... tudodmit? megérte!
Majd amikor nemtudsz menni, mert szétbasztad az izületeid, akkoris eztmondod remélem :P
Na látod ebben egyetértünk
Mondjuk nekem a terepgumi ígyis úgyis csúszik
ha figyelmesen elolvasnád amit írtam Kolléga, láthatnád hogy pont nem agonizáltam, h megcsúsztam, csak mondtam h mekkora király az RS meg a gumi, hogy nagyon pontos a visszajelzés!
Az, hogy Te nem motorozol ilyen időben, az még engem rohadtul nem fog visszatartani! Én motorozok bármilyen hidegben, hiszen nagyjából szarok a körülményekre, mert IMÁDOK motorozni! Legyen eső, hideg vagy bármi. Nem vagyok az a típus aki megijed egy kis hidegtől!
Ja, és mire gondoltál? Beálltok célegenesre rajtolni? :D:D:D