Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 4t olajat 1000-ként kell cserélni?
Én 4T motorolajat használok bele.szerelöm azt javasolta attol tuti nem csuszik meg.és bevált
Castrol R4 hajtomü
Motul vagy Motorex vagy Castrol a különolajba
Üdv italy !! Thx a választ . Olajjal lenne kérdésem: Milyen márka? A blokba 10 w40?
jaja 14ig van skálázva és elég pont kb ezerrel ment alá.De lehet hogy CSAK 14800
15ezer??? Addig nincs is órázva a fordulatszámmérő ha jól tudom. Akkor honnan jön ez a 15 ezer???
Nem repült még szét a blokk??
Csak azért kérdeztem ezt mert viszonyításnak akartam a sajátomhoz. Sokan mondták miért ilyen kis biciklit vettem . Hát mit mondjak eza kis bicikli igencsak meglepet kint areptéren csuma gázzal.
Elöször is most amint tudod cseréld le a váltoban az olajat, cseréld ki a gyertyát gyárira, légszüröt pucold ki vagy cseréld ki. Vegyél bele full-szintetikus 2T motorolajat!!! A váltoba tegyél valami jominöségü olajat vagy 4t olajat.Ja és ne motorfékezz! Meg ne forgasd szarrá az agyát állandóan ha nem akarsz gyorsan motorgenerál számlát Amugy ha mindent megadsz neki (jo olaj hütés benzin) akkor nem lesz vele gond!
najo nem, 160,7 es 167,93tol 95 max 168 kozott
300km/h ott tilt.
Egy brutal rs - nek mi a vége sebességben?
Akkor kiraly gyerek vagy kunamdarason a helyed ahoz ertesz ott majd egyenes 400 meteren megmutatod mekkora motoros vagy.
Hello , sziasztok!!!!!!!!!!
Nem vagyok sem apriliás sem motormágus. 4 napja vettem meg "öreg" 125-ös hondát . Mivel 2 ütemű és az rs is az remélem tudtok adni tanácsot nekem karbantartással , olajokkal és használattal kapcsolatban . Elöre is köszönöm a segít.
Nem végre megyek hanem gyorsulásra!
Nem hervad el mert 14es lánkeróm van elöl
de király ha úgy hervad el 6.ba 10000nél mint a falavél
Bencce neked is nyitott elektronikád van ugye??Van még valami okosság benne??
Igy üresben mennyit forog ki neked?Vagy nem merted még leforgatni?
Enyémet kiprobáltam és igy 15ig forog el de már sajnáltam szegényt
huuu ez érdekes
msnen erről mesélj már ... thx
Én közép/felső vezető leszek nem szerelő


Budapest Műszaki Főiskola Keleti Károly Gazdasági főiskolai kar Műszaki menedzser szak Projektmenedzser szakirány. na ide járok
Ez nem a csokis naciról szól... Az SP-t anélkül is eladtam volna h beállt utoljára mert már nem féltem tőle tudtam mikor mit fog csinálni stb stb. itt az észben dől el minden
Jó hallod én sem fikáztam a bulis kommentjeidet meg azt hogy az SV-ddel itt irogatsz, kb ennyi... de ahogy látom tegnap meg ma elég sok hülyeséget irogattál úgyhogy elnézem neked
amúgy nekem 15 éves fejjel akkor kurvanagy örömet szerzett (éjjel szerelés, stb) de 30-40éves emberek nyomják főként és nekik is kurvanagy öröm, hiszen ezért csinálják!

Az Önkontrolról meg anyit hogy énis aszittem az 50es után menniy önkontrol lesz bennem me hogy gecierősnek tünt ahhoz képest a 125 és ma már nyelezem neki bőven...veled ugyanez lesz amikor már nem lesz csokis a naci amikor odahuzol neki...
Műszaki főiskolára jársz úgy hogy még a motort se bojgattad meg ? (nem oltás képen)
Melyik Felsőoktatási Intézménybe jársz
Milyen szakra
Műszaki főiskolára járok azért van egy kis rálátásom hogyan működnek ezek dolgok
De nem is mondtam h egyből nyélgáz.... Természetesen tisztában vagyok h a vízhőmérséklet nem mérvadó a motorolaj hőmérsékletének megállapításában. Nem véletlenül van a komolyabb autókban olajhőmérséklet visszajelző műszer
gondolom áltó helyzetbe melegíted be 50 fokosra a vasat?! csak gondolj bele h a blokkban lévő alkatrészek melyike melegedik fel amig a motor csak egy helyben jár? a fogaskerekek is meg minden hideg marad benne amikor már elindulsz a motor által jelzett 50 foknál...