Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a nagy szutyok nehéz, fos 4t, túraretked, dobd ki belőle a lámpát, aztán menj pályára.
Jó dolog a modellezés, amit Zsolti is csinált, sőt kurvajó játék, énis játszottam, csak drága, nemtudom perkálni motorozás mellett.
Te most egyébként versenyzel ezzel a pályaidomos RS-el???


Bazzeg venni kéne nekem is valami retket pályára jó móka lenne
jáááááájjjjjjj
Már megint témánál vagyunk Jóaz Dávid hidd el Nem kell mindig nyélen menni (nagymotorral nem is lehet) nekem soha nem volt bajom az utcai motorozással. De miért költségesebb mint a pályázás??? Magyarázd már meg nekem
Gratulálok öreg baszki vidd már el ezeket a műanyag játékaidat innen inkább motorokról toljál képet vagy ne szólj hozzá
Öcsém ilyenre pénzt adtok.....
15 éves lennék akkor talán.
Ahelyett h vennétek rajta valami tuningot a motorjaitokba vagy valami
ja hát mit írjak róla?milyen adatokat Hpi super nitro rs4.(www.modell.hu-n megtalálhatod)
jó oké csak hiába irod le nekem ezeklet az adatokat hogy subaru imprezza 300as tengelytáv mert nem a Pennybe modelleztem
szal pl a Subaru kasztni az ugyanugy semleges kaszni mint pl a Stratus , BMW(én emelett döntöttem) azé semleges mert az autó nem lesz tőle sem alúl ill túlkormányzott...
nem faszoztalak le autóról raksz fel képet?
1.nem oltottalak le azt hittem modell autokat építesz össze (http://www.hlj.com/ ) és nem értettem hogy hol benne a haszon.
2.subaru kasztni?persze csak dizájn , az impreza az egyik kedvenc autom azért van rajta ilyen kasztni.
3.kipuff.parasztvakítás?hát végülis igen mert a teljesítményt max rontja viszont azon jön a füst és tök szép nekem tetszik és kész
4.beszkennelheted az idődet de fogalmam sincs milyen pályán mentél,nem ismerem a pályákat.
5.és nem fikáztalak se téged se az autódat
Ammég top secret. :)
no, nekem ez új, legutóbbi dumálásunkkkor még úgyvolt h WFTS meg rally. mostmeg motor?? milyen??? :)
Utcába... Egész Gödöllőbe nem találok 2db mz-s trógert, pedig de jó lenne. ja de 1-et vágok. nah mindegy majd tavasszal. Óhh az még milyen messze van .
Nemtudod, te hogy mi a szitu, és melyik motorra hajtok :) Rally messzevanmég, ahoz autót kell építeni.. anniy lé jelen pillanatban még nincs. majd. Addig motorozok, és igen, idén is. Utcára nem is veszek motort, inkább rejszolok egésznap a gép elött minthogy kimenjek és elbasszanak.
örülök hogy megállapodtál. nem is kértem a véleményed. örülök hogy ezentúl nem osztod meg velem
Látod kb erről beszélek hogy idejösz bazz és leoltasz márpedig mekkora fasz vagyok és az autó megállná a helyét a versenyen
megnyugtatlak Közöd nemlenne még egy Elektromos Alap kategóriában ahol nyomtuk ottse!!!
az odáig nagy parasztvakítás hogy jöna füst a csőből meg subarum van meg anyádmennyitmegy
Én itt komolyabb dolgokról beszélek nem a kaszniról és nem a duplakipufogóról!

Viszonyításképpen ha kell Bescannelem a Hangár utcai gokartpályán 1mp vel jobbat mentem az elektromos alapkategóriás motorral mint ami ott fel van állítva agyonreszelt robogóval pályarekord!!!
(mentek nállam jobb időket is)
ezt a kérdést beszéld meg Joe-val. :)
Nézd Dadis, totál megértem a véleményed, sőt van is benne valami... de! attól én még imádok utcán motorozni! És sztem ezzel még sokan vagyunk itt így!
Neked most az lenne a dolgod hogy erősítsd a fórum hírnevét azzal hogy veszel 1 RSt :D :D és pályarekordokat döntögetsz! :))
De hát Te mész rallyzni :(
nekem igen. meg annal is joval hulyebb vagy mint hittem ugyh en ezt most itt befejeztem veled helo
bencce... ez ALAP
Én arra nem irigykedem, hogy te ilyenkor motorozol. Sőt már arra is rájöttünk tavaly Gerivel, hogy az egész utcai motorozás kidobott pénz. Csak szoptunk vele, átmész szembesávba jönnek szembe, aztán szerpentinen végig lent a térd, kanyar felétől meg falevelek amik még tegnap nem voltak ott, nekem ez nemhiányzik. Motorozzon utcán akinek 2 anyja van.
a motorozás nem attól függ hány fok van. ha Neked igen, akkor nagyon, nagyon, nagyon SAJNÁLLAK!
ha neked az motorozas sajnalom.
tenyleg nem azert irtam mert erdekel az egeszseged. csak gondoltam ha megjegyzem rajossz mekkora faszsagot muvelsz.
én ma beindítottam:) pöccre be is indult tökremeglepődtem. de megnyomta az önindítót és abban a pillanatban már ment is de menni nem megyek. legalább 10-12 fok h a sarki boltba leugorjak:)
5fokban LEHET is motorozni.
az hogy Te olya vagy hogy félsz a hidegtől az a te bajod.. az már megint a te bajod ha irígykedsz hogy én megyek Te meg nem. tudom hiányzik a motorozás,de ne rajtam töltsd ki a fájdalmaid. Menj ki Te is, nem fogsz belehalni! ha fájni fognak az izületeim, az meg az én bajom. közöd hozzá: kétnulla! áthúzva!!! nem hiszem hogy azért írtad amit írtál mert annyira félted az épségem...

ha bárkinek bármi problémát okozna az hogy én motorozom hidegben, ő meg nem, annak ajánlom hogy húzzon ki motorozni, vagy fogja be... köszi.
lehet pont nem. lehet
ja, de en nem is adok ra okot, te viszont allandoan. azt hiszed 5fokban lehet motorozni