Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert Kunmadarason nem biztonságos! Ja télleg vigyázni kell nehogy rádszáljon le egy Boeing mi???pfffffffffffffffffffffff
oda nem motorosok jarnak.
Na erröl ne nyissunk vitát ezt a hozzászólást meg se láttam takonygyerek!Azért jár oda több ezer motoros mind majom mi??? Te VAGY A KIRÁÁÁLY!
Hulyegyerek akinek szamit az hogy biztonsagosan motorozzon es bevallalastol fuggoen megtudja maga es motorja kepessegeit azt nem 400 meteren uvegeli a motorjat egy szemet repteren de leginkabb nem nevezni "motorozni" megy oda.
a kunmadarasra jaro majmok 99,9% azt sem tudja miaz a motorozas odajarnak fasztverni a sok koszos hayabusara mert az hudekemeny
Hát ne tedd , még a végén felvágom aza ereimet szégyenemben. De miért is ? Hisz megvan az elsö motorom ami nem libakergető kategória . Régi , olcsó hmm de az enyém !!!!!!!
Vesszetek már össze ezaz
De ne itt előttem
Jó kössz erre voltam kíváncsi!
Egészen el vagy tájolva szerinted attol még hogy aki Kunmadarasra jár az nem tud dönteni??????????SZOMORU HOGY ILYEN VAGY!!!ELÉG BAJ EZ NEKED!
akkor nem is mondom mennyit költöttem rá a 3 év alatt
A legforgas az ameddig tol, nem az, hogy uresben ameddig bir. Egy szeria rs legyen uj vagy regi nemhinnem, hogy 11500-nal tovább tol...
tök durva 130 ezres motorgenerál én ennyiért vettem magamnak a vasat . Olyan csorónak érzem magam.
Jah kurvaanyat Jolvan baszki Akkor meddig forog srácok?? így már jó a kérdés remélem
Nem! De igyekszem idén már.
Dadis ahogy kiveszem a hozzászolásokból te versenyszerüen nyomod?
Jó de ekkor nem állt be a blokk még mentem törött dugóval kb 100 métert. Csak furcsak volt h gyenge és nem pörög utána következett a 130 ezer ft-os motorgenerál. Minden ki lett cserélve.
Elég meleg itt a talaj , mindig szekáljátok egymást?
Majd ha eletedbe fordultal egy normalisat akkor magyarazzal addig jarjal kunmadarasra vattacukrot enni es nezzni a dragszter versenyt.
2T nem tilt bazzeg hanem nem bir tovább forogni!
Mirol beszelsz? 2T meg a tiltas.....
Akkor csodálkozol, hogy széthullott alattad.... :)
Te meg nagy motoros vagy tudsz körbe körbe menni bazdmeg.Ne szold le ha neked nem tetszik!!!
Repsolról beszél mindenki . Mit kell ezzel kapcsolatban tudni? Minöség és árkülönbség castro r4 - hez viszonyítva?
Nekem versenygyújtás volt az Sp-be fordulatszámhatárolás nélkül de 12500 volt a plafon ameddig le mertem forgatni. Egyszer pörgött 14ezret miután megvettem fél évre rá egy szerpentinezés közben 2 személlyel egyel többet k.rtam neki vissza a kelleténél egyből szétrepült benne a dugó (ami utólag kiderült h utángyártott szar volt)

Amúgy mekkora fordulatszámnál tilt az RS gyárilag? 12ezer??
Nem nem kell olyan sürün amikor van kedved
Kb 3000-4000 használattol függöen