Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bencce gyere már fel arra nyíves msn-re már 2 hete kereslek
hát lassan én is a híd alatt alszom:)
ma néztem meg az egyik számlám egyenlegét mert vettem ki pénzt úszni meg esti buliba, egyenleg 1397 FT
a másikon mondjuk jó nagy summa van de azt nem akarom költeni mert abból lesz az egész éves jó sok pályázás 2 verseny dugócsere meg benzin meg az iyenek belekalkulálva.
Igazad van csak tudnod kell h a motorozás nagyon sok pénzbe kerül.Nem akarok ezzel senkit untatni (csak a te kedvedért írom le újra) én 4 kilót költöttem az Sp-re.Megvenni még könnyű a motort de fenntartani az már húzósabb főleg ha sokat jársz vele. Ott van még a megfelelő védőfelszerelés. Az sem olcsó dolog. De ezt az állításomat bárki alátámasztja a fórumról
Poénkodtam csak nem kell felkapni a vizet!!!!!!!!!
Én nem venném meg de ez egyéni probléma
Jólvan nem rontom az üzleted
nem, 5-6 között ott a luk... majd tavasszal széttöröm:)
egyébként üresben 13-t egyébként 12-12,5 fél de 12nél tovább nem szoktam soha pörgetni. inkább 11,5
hát anyagilag nem vagyok nagyon eleresztve és csak azért teszem fel ezeketa kérdéseket. Tom elég primitivnek tünik de sok olyan hírdetést olvastam hogy eladó mert mérethibával vásároltak . Hát ezt szeretném kiküszöbölni , Ja a csimmával kapcsolatban igazábol az anyagra ás a kötére akartam asszociálni. Jajaj elfelejtettem mondani hogy nem pályamotorozásra kellen hanem csak szimpla kocca guruláshoz kellene.
Tisztítani szerintem ha rám hallgatsz nem otthon csinálod hanem szezononként tisztítóba...
Amilyen neked tetszik. Ha két részed veszel tudod csak a dzsekit használni is kissebb guruláshoz...

Csizmánál, hogy egy picit se nyomja a lábad sehol...
Egyrészest. Kevesebb hibalehetőség.
mito még egy kérdés . Mire kell figyelni vásárláskor?( tisztíthatóság esetleg tágulás) Mit érdemes egyrészest vagy 2 részest? a csizmánál mire figyeljek?
thx
www.vatera.hu; itt az aprók között, Shoxba voltak akciók mostanság
Hol tudok vásároloni olcsobbna használt rucit és csizmát ? Ja és mit érdemes keresni márkában ?(Ja azt megemliteném hogy csoró vagyok szóval ne 100.000 es kategóriát)
Kunmadaras legnagyobb GSXR és egyéb japán termék találkozó!Nem nagy durranás 2002 óta mindíg voltam kivéve tavaly egy iső után már el laposodik!Zsolti jól mondta meg van a feelingje de inkább egy Alpok-Adria vagy akármilyen gyorsasági verseny(néző szemszögből is).
a képeidet nézegetve szerintem vedd fel vdani666-al a contactot. hasonló az érdeklődési körötök, szerintem jobb abba az irányba nyitni :D
Joe
Azok az általad leégetett agyopn pályázott gumik még igen csak 90%-os állapotban vannak.Nem bántásból de láttál már lepályázott gumit mert nekem már volt hozzá szerencsém,ezekkel amik most vannak nekem egy teszt hétvégén motoroztak!És ha eladhatatlan lenne akkor szerinted foglalkoznék vele????Ennyire én se vagyok hülye! Csak vannak olyanok akik nem akarnak kifizetni egy új pályagumira valót mert úgyse bírja sokkal tovább az új se!Amugy meg amilyen áron egy garnitúrát adok azt más egy éjszaka alatt elbulizza!
És válasz a kérdésedre igen ezzel is foglakozom!Beszerzek,eladok mindenféle cuccot robogókhoz és motorokhoz(főleg olasz gyártmányokhoz)!
itt mondod hogy taknyos azt te irsz nagy hülyeséget
körbe körbe Bazz Hringen lehet eltévednél
EZ NEM OVÁLPÁLYA!!!!
Énis le akarokmenni majd Kunmadárra mert megvan a feelingje, de ott csak azok a versenyzők akik belenyulkálnak a vasba( nem fogaskerék meg titáncsavarok az idomba)
Lehet hogy az endurosok elöbb segítettek volna, igaz itt is választ kaptál a kérdéseidre....
Na takarodok innen, további jó vitát!
Kár pedig szivessen vettem volna infókat a motorozással kapcsolatban hát ezek szerint nem nagyon kell eröltetnem ezt a témát.
Összetartás van, csak nem itt.
Hát most megmondom öszintén nagyon letaglóztam ezen a nézeteltérésen. Én azt hittem hogy super összetartás van a mocis társadalomban . (kivétel enduró-chopper) Hát nagyot tévedtem.
ami itt megy bazmeg egyre durvább:)
majd az ilyenek mint te.
tök durva ti azon veszekedtek hogy ki hova jár pendülni és a tudás az enneka függvénye. Hmm érdekes nekem ez magas. Szerintem akinek ilyen kemény vas a társa nem hinném hogy takony mocis lenne . Szerintem tök mindegy hogy hol csak az érzés a lényeg. Remélem nem irtam sok hülleséget.
Hát kik járnak oda mi???Te vagy a nagy motoros!!!!SZÁNALOM