Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végülis olcsóbban meg lehet úszni az egész dolgot, nem kell se licenc se semmi. Megfogjuk összejön 1 8-10 rs le Ering aztán egész délután mocc. Nem kell sok faszságot elintézni+sokkal olcsóbb. Jóvan nem lessz olyan fílingje de hát óccsóbb jóval...
Akkor minek bezsélsz faszságokat ilyenkor, hogy jajj megcsúsztam, nemtudtam dönteni. Nemiskell ilyenkor azzal szarakodni, de motorozni se.
Jó az így is.
Nem kell versenyezni.
mondjuk a kép azokról amit betettél az PennyMarket parkolóba nemrossz
Versenyzésre alkalmatlan így röviden
ja hogy te erre gondolsz modell autó alatt azt hittem hirtelen makettozol
Technikai Sportról beszélünk és ameddig nem vagy az Eurosport képernyőn addig minuszos vagy...
Valóban nem volt semmi profitom sőt Kurvára minuszos volt a buli kb egy nagytestű robogó ment el a "kisautón" de jött eredmény is amire büszke vok de ezt persze kurvanagy meló árán tudtam megvalósítani, gondolok itt arra a technikai elmélyülésekre amit 15éves fejjel éltem át, és a melóra ami mellette volt hogy vmilyen szinten fedezze legalább a költséges kicsiny % át...
???? ki mondta hogy nem tudom miért csúszik?????????????????????????? .

vagy várj jobban belegondolva... biztos a talajerózió miatt......................
thx Tyt ,én ma 1 100-ast mentem,ugy volt h hnap viszik szervízbe,fel pestre de nem m1 az itteni viszonteladó,ugyh lehet az lesz h bejelentkezek debrecenbe és majd elviszem én...ja tyt nem csak te vagy RSbuzi
de abból nem lett profitod vagy eladtad a modelleket?
SZerinted miért csúszott????????? Gondolkozz picit.
Zx10R, gratula!

Én motoroztam ma, ráadásul nem is "annyira" keveset, 120kmt! fele napközben (kb 8 fok), fele most este (3-4fok)! Az öltözék? póló, boxer + bőrruha.
Akkor is kurvajó volt!!!
Az algyői spirális körforgalomnál próbáltam döntögetni, de elég csúszós menet volt. Nem tudom hogy a motor vagy a D208 érdeme -e, de pontosan éreztem mikor csúszik meg a gumi. Csak egyszerűen volt egy pont amikor éreztem hogy csúszik és nem szabad tovább dönteni.. örülök hogy nem esett ki alólam a gép! Mindent összevetve az év 3. motorozása is kurvajó volt, és még mindíg RSbuzi vagyok :) Sőőt, egyre jobban!!!
Az a necc ezzel a diákkedvezményes mókával hogy ugyanugy fenn vagy a pályán fél órát ugyanugy ott dekkol a mentő a huszonX pályabíró stbstb és azt a 600as meg a többi kategóriának nemtudnád megmagyarázni amikor beállit nevezni vörös fejjel hogy a lófaszért olcsóbb 10ronggyal a nevezése ha ugyanazt kapják mint mi és ráadásul nem 30as szorzó van a kategóriájuk mellett hanem csak egy halvány 10-15ös...

a másik hogy akinél nincs lé 125re az neakarjon komolyabb szintre menni...meglehet sok motorversenyző családot kérdezni hogy mi lóvé ment el eddig a "motorozásra"!!!
befektetés nélkül nincs profit...

Amikor elkezdtem Autómodellezni akkor is jöttek bennem ugyanezek a kérdések, de többé kevésbé magamnak kellett megoldani a dolgokat sok áldozattal, melóval!!!
Kornél!!!
Bocs hogy csak most írok de elfelejtettem!Nah szal van most 120/70 ZR 17-es és 180/55 R17-es Méretben van Metzeler Racetec K0-s gumi garnitúrám, és 120670 ZR17-es és 180/55 ZR17-es Pireli Dragon Supercorsa garnitúrám. Ezeken kívűl van még 120-as és 180-as is csak nem garnitúra. Ha aktuális még és ezek érdekelnek gyere már MSN-re!(A két garnitúráról dobtam be képet)

Geri ha olvasod te is gyere már be csináltam még képeket!
ELŐZMÉNY
én két kesztyuvel nyomtam tnap ,de tnap nekem is csak 1 negyed óra volt mert akkor tényleg hideg volt de ma nagyon jo ido voltmjó lenne ha maradna,és csak javulna ezután
mármint én?
Takarodj, vagy ne csináld ezt a hülyeséget.
Persze, tegnap kivittem egy körre NRG-t mert már nem bírtam tovább. két nadrág+cordura kabát+kötött kesztyű meg arra bőr aszittem megfagyok pedig volt vagy 20 perc az egész. Mire visszértem nem éreztem az ujjaim. Áhh ilyen időben csak szenvedés.
jaajaj én is rohantam hogy még fenn találjam a napot!
itt ma rohadt jó idő volt...8-9 fokot ütötte délután
okli rendben lololololol
Nincs...
Hello sziasztok!! van valaki?
B.szki ti ilyen hidegben motoroztok jjjjjjjjjááááááááááááááájjjjjjjjjjj
első ezres